P0

Uostas ir jūra

Auditorių strėlių sulaukusi įmonė pripažinta lydere

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-26


Susisiekimo ministerija pranešė, kad Vilniuje surengtame 2018–2019 m. valstybės valdomų įmonių gerosios valdysenos indekso rezultatų pristatyme apdovanojimais įvertintos trys jos valdymo sričiai priskirtos įmonės – AB „Smiltynės perkėla“, AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir VĮ „Oro navigacija“.

Pažymėtina, kad 9 iš 10 Susisiekimo ministerijos valdymo sričiai priskirtų valstybės valdomų įmonių (VVĮ) gerosios valdysenos indeksas yra teigiamas (A; A-; A+). Iš jų AB „Smiltynės perkėla“ pelnė aukščiausią (A+) įvertinimą ir buvo pripažinta valdysenos lydere vidutinių VVĮ kategorijoje.

„Smiltynės perkėla“ lydere tapo nepaisant to, kad šią vasarą auditoriai buvo konstatavę, jog šioje įmonėje buvo nepaisoma pirkimų lygiateisiškumo, nediskriminavimo, skaidrumo principų, buvęs bendrovės vadovas netinkamai elgėsi su darbuotojais.

Uosto vidus kompas

Minėtąjį indeksą kasmet sudaro ir pristato VšĮ Stebėsenos ir prognozių agentūra, atsižvelgdama į EBPO rekomendacijas, NASDAQ bendrovių valdymo kodeksą, Nuosavybės gairių, Skaidrumo gairių ir Atrankos gairių nuostatas bei kitus VVĮ veiklą reglamentuojančius dokumentus ir geriausias pasaulines korporatyvinio valdymo praktikas.


2019-11-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt