P0

Politika, Svarbu

Aptirpo mero komanda (5)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-11-28


Ketvirtadienio rytą prasidėjusio miesto Tarybos posėdžio metu su rinkimų komitetu „Vytautas Grubliauskas ir komanda” į ją patekęs Audrius Petrošius informavo, jog keičia frakcijas. Politikas paliko mero komandos suformuotą frakciją „Už Klaipėdą” ir prisijungė prie valdančioje daugumoje esančių konservatorių.

Tad nuo šiol mero komanda jungia 8 politikus, o konservatorių frakcija padidėjo iki septynių narių.

Audrius Petrošius tvirtina, kad savo apsisprendimu niekaip nepažeis rinkėjų interesų, nes komiteto, su kuriuo jis pateko į Tarybą rinkiminiai pažadai yra koalicinėje programoje, o jis lieka valdančioje daugumoje. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Atvirai Klaipėdai” aiškindamas savo apsisprendimo motyvus A. Petrošius teigė, jog jį lėmė „daug įvykių ir veiksmų, dalis kurių buvo viešai matomi”. Bene ryškiausias viešai matomas susikirtimas su patyrusiais frakcijos „vilkais” buvo išsiskyrusios jų ir A. Petrošiaus pozicijos dėl Tarybos narių darbo apmokėjimo.

„Pagrindinis motyvas visgi yra vertybinis pasirinkimas – man priimtina konservatoriška ideologija ir šios partijos nacionalinės politikos kryptis. Kadangi rinkiminiai komitetai kuriami iš esmės dalyvavimui rinkimuose ir netenka prasmės jiems pasibaigus, o iki šiol nebuvau jokios politinės partijos dalimi, jaučiuosi laisvas priimti tokį sprendimą”, – teigė A. Petrošius.

Jis tvirtino, kad tai niekaip nepažeis rinkėjų interesų, nes komiteto, su kuriuo jis pateko į Tarybą, rinkiminiai pažadai yra koalicinėje programoje.

„Aš ir toliau lieku toje pačioje koalicijoje, dėl to ir toliau kartu su visais dirbsiu ties rinkiminių įsipareigojimų įvykdymu”, – teigė politikas.

A. Petrošius sakė jau pateikęs ir prašymą tapti konservatorių partijos nariu.

Komentuodamas tokį kolegos apsisprendimą meras sakė, kad tikrai nejaučia jokios nuoskaudos.

„Matyt, patekęs į politiką žmogus projektuoja savo tolesnę politinę karjerą, o tam reikia stabilesnės platformos. Komitetas tokia jau negali būti, nes jo egzistencija baigiasi su rinkimais. O ir aš pats ateityje nebeketinu būti raketa nešėja”, – sakė meras.

Į miesto Tarybą jis pateko meru tapus V. Grubliauskui ir dėl to sąrašui gavus papildomą mandatą. Rinkimų metu po reitingavimo A. Petrošius buvo likęs toje pačioje 9-oje sąrašo vietoje, kaip ir buvo į jį įrašytas komiteto valia. Jis buvo gavęs 844 reitingo balsus – dešimt daugiau, nei pirmas už borto likęs politikos senbuvis Vidmantas Plečkaitis.


2019-11-28

5 komentarai “Aptirpo mero komanda”

  1. Audriau, mano supratimu tai tau nedaro garbės, tokie politikai dažnai vadinami vienadieniais valkatomis. Aš asmeniškai iš tavęs daug tikėjausi, bet tu verti ne tik mane, bet ir kitus kolegas tavimi nusivilti. Tavo mintys kažkur kitur , tačiau ne politikoje. Nesižaviu aš ir ta mero komanda, bet jie tave priglaudė kaip benamį katinuką, o tu, vietoje to, kad padėtum jiems peles gaudyti, pridergei ant stalo. Žmonės sako: garbę saugok iš jaunų dienų”, o tu ją naikini vos įkėlęs koją į politikos sferą. Man visiškai neturi reikšmės kur tu nuėjai, bet man reikšmingas tavo politinis nesąžiningumas.

  2. Dar vienas , lakstys per partijas kurios bus reitingų viršūnėse, apgailėtinas veikėjas.

  3. Kai pretenduoji į Seimą,spjauni į tuos kurie už tave balsavo ir pasirenki tuos ,kurie ant bangos…Tai taip pažįstama…tikiuosi koncervatorių rinkėjai nepalaikys šio perbėgėlio.

    • Ar skaitėte tekstą? Ar tikrai suvokiate, kas yra banga?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt