P0

Spyglys

Kompostas kompostui nelygu*

Spyglys
2019-12-04


Paskaitė Spyglys „Atviros Klaipėdos” opusą apie darbščiąją Savivaldybės administracijos Turto skyriaus bitutę Simoną Razgutę-Mažūnienę, kuri būdama vienintelė MB „Progresyvus miestas” nare, be jokių kitų darbuotojų sugeba tikriausiai po darbo supakuoti ir ant palečių sudėlioti 30 000 litrų komposto, ir nusistebėjo, ko čia tie amžinai nepatenkinti žurnalistai kabinėjasi, kad neva tai kaina tokios paslaugos per didelė.

Rašo jie mat, kad 20 l pigiausios kompostinės žemė gėlėms net ir su trąšomis šiuo metru prekybos centre „Senukai” kainuoja tik 2,8 euro, kai Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) savo vadybininko draugei vien už 15 litrų jos komposto supakavimą sumokėjo daugiau nei 6 eurus. O ar įvertinot, kad tas KRATC’o kompostas, ko gero, ypatingas, praturtintas mūsų kraštų chromu, kuris, žinia, ne tik kenkia, bet ir padeda neapsiėsti saldumynų, būti žaviems bei energingiems ir su puikia medžiagų apykaita?

Taip, kad ar tik nebūsime visi kartu iš savo atliekų rinkliavos Simonai dar per mažai sumokėję?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-12-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt