Verslininkų užmojis Klaipėdoje – penki prekybos pastatai (9)

Svarbu, Verslas
Virginija Spurytė
2019-12-04

Klaipėdoje planuojama statyti dar penkis prekybos paskirties pastatus. Visi jie turi iškilti Liepų gatvės pabaigoje, netoli Palangos plento.

Projektuotojų vizualizacija

Pastatus statys airiško kapitalo bendrovė „L80“. Šiuo metu yra parengti statybų projekto projektiniai pasiūlymai, jų viešas svarstymas vyks po pusantros savaitės.

Penkis prekybos paskirties pastatus ketinama statyti Liepų g. 80 esančiame sklype, kurio plotas – 3,6 ha.

Detaliajame sklypo plane numatyta, kad planuojamų statyti pastatų aukštis gali siekti 15-20 metrų, tačiau numatomų statinių aukštis bus 10,6 m.

Projektuotojų vizualizacija

Projektiniuose pasiūlymuose numatyta, kad visi penki pastatai bus dviejų aukštų, kiekviename jų prekybos plotas bus po 1560 kvadratinių metrų, o administracinių patalpų – po 629 kvadratinius metrus. Pirmuose pastatų aukštuose numatomos prekybos salės, antrame aukšte – parduotuvių administracinės patalpos ir nuomojamos administracinės patalpos.

Visos prekybos patalpos bus skirtos ne maisto prekėms, numatoma jas nuomoti, būsimi nuomininkai kol kas neįvardijami.

Įvažiavimas į sklypą numatytas atskiru projektu suprojektuotu asfalto dangos įvažiavimu/privažiavimu. Automobiliams statyti bus įrengtos aikštelės priešais pastatus šiaurinėje ir pietinėje sklypo pusėse bei tarp prekybos pastatų. Numatoma, jog bus įrengtos 463 automobilių stovėjimo vietos – daugiau nei reikalaujama.

Projektuotojų vizualizacija

Projektuojami penki pastatai yra stačiakampio formos. Išorės sienos numatytos iš daugiasluoksnių plokščių, vidinės – lengvų konstrukcijų.

Pagrindinio fasado, išeinančio į Liepų gatvę, siena apdailinama metalinėmis apdailos plokštėmis, metalinėmis lamelėmis ir perforuotomis fasado plokštėmis.

Apdailai bus naudojamas natūralus betonas (cokoliui), o fasado plokštės turėtų būti auksinės spalvos, lauko vitrinos – tamsiai pilkos spalvos.

Pastatus numatoma statyti iš surenkamų konstrukcijų.

Projektinius pasiūlymus parengė UAB„Progresyvūs projektai“, projekto vadovė Danutė Zubavičienė, architektė Viktorija Baltrušaitienė.

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki gruodžio 16 dienos adresu J. Zauerveino g. 5-7, Klaipėdoje, arba internetinėje svetainėje www.klaipeda.lt

Viešas susirinkimas įvyks gruodžio 16 d. 17 val. adresu J. Zauerveino g. 5-7, Klaipėdoje.

Žymos: | | | | |

Komentarai (9):

Atsakymai į “Verslininkų užmojis Klaipėdoje – penki prekybos pastatai”: 9

 1. Laima parašė:

  Jau Rimkuos pastata pastate tipo nuomoja jau turbut metai nuomoja kaip tuscias taip tuscias.laikys kol pasens ir reiks nugriaut.

 2. Akibrokštas parašė:

  Baisu – Lidlas pasistatė padidintų matmenų kaimišku lauko tualetų architektūros šedevrų tinklą . Dabar sovietinio stiliaus kubizmas dominaves Klaipėdoje vėlei randa savo vietą ! Kas toliau su fantazija problemos , gal į kokią Olandija palėkit patemsit žolės gal tada apsidairius aplink viėtine architektūra ir jums kokia drąsi arhitekturinė mintis išplauks į paviršių.

 3. manau parašė:

  kad „airiško kapitalo” bendrovei nerūpi savo pastatų įvaizdžiu reprezentuoti savo verslą Lietuvoje. Jei būtų lietuviško kapitalo – gal būtų ir gėda.

 4. Nesvarbu parašė:

  Dar daugiau betono. Betonžmogiams su jausmų vištakumu.

 5. As parašė:

  Žvejybos uoste normalios parduotuvės nesulaukiam…

 6. Dux parašė:

  Ir vėl „sandėlinės dėžės” mieste.. Kur jūs, jaunieji architektai, kur savivaldybė žiūri, negi tos dėžės puošia miestą? Ar tokia miesto vizija, veidas – tos dėžės be jokios vertės. Įspūdingas pastatas gurėtų išliekamają vertę, būtų traukos objektas, pagražintų miestą, o dabar..graudu.

 7. Valio parašė:

  Puiku.senai laukiam jau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Senosios Tauralaukio progimnazijos teritorijoje startuos rekonstrukcijos darbai

Klaipėdos savivaldybė skelbia, jog pasirašyta rangos darbų sutartis dėl vieno iš senųjų Tauralaukio progimnazijos pastatų atnaujinimo – bus rekonstruojamas statinys, ...
2024-07-04
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Prokuratūra nebeturi pretenzijų statyboms Liepų gatvėje

Šio sausio viduryje Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokuroro iniciatyva pradėtas tyrimas dėl Liepų gatvėje esančio sklypo ir ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

„Vaidila“ pradėjo kelionę nebūtin

Šiomis dienomis pradėtas griauti buvusio kino teatro „Vaidila“ pastatas – vietoje jo iškils naujas statinys, kuriame įsikurs technikos muziejus. Martyno ...
2024-04-27
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This