P0

Miestas

Į Klaipėdos Palaiminimų šeštadienį atvyks Rygos arkivyskupas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-05


Gruodžio 14 dieną Klaipėdos piliavietėje vyks Palaiminimų šeštadienis. Anot jo organizatorių, tai – renginys, skirtas ne vien tikintiesiems, bet ir visiems norintiems pažinti krikščionybę.

Tai bus paskutinis, dešimtasis Palaiminimų šeštadienis iš atvirų visuomenei renginių ciklo, kuris nuo sausio keliavo po visą Žemaitiją.

Klaipėdoje vyksiančiame Palaiminimų šeštadienyje konferenciją tema „Kas buvo sena, praėjo, štai atsirado nauja“  ves Rygos arkivyskupas metropolitas Zbignevs Stankevičs. Renginio metu gros jaunimo šlovinimo grupė „Dėl Tavęs“, o taip pat jungtinis Klaipėdos atsinaujinimo dienų choras, vadovaujamas pianistės Audronės Juozauskaitės.

Kad šeimos su mažamečiais vaikais galėtų pilnavertiškai dalyvauti programoje, tėvų patogumui renginio metu, nuo 13 iki 16 val., veiks vaikų tarnyba. Užsiėmimus vaikams ves įvairių meno sričių specialistai, jaunimo ir tėvų savanoriai.

Palaiminimų šeštadienio pradžia  – 13 val. Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje (Pilies g. 4). Įėjimas nemokamas. Antroji renginio dalis persikels į Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčią (Rumpiškės g. 6).

Nuo 13 iki 16 val. Palaiminimų šeštadienio programa bus tiesiogiai transliuojama Telšių vyskupijos „YouTube“ kanale.

Pasak organizatorių, Palaiminimų šeštadienių misija yra priartinti bažnyčią prie žmonių, padėti tikintiesiems betarpiškai susitikti su savo vyskupu.

Palaiminimų šeštadienių iniciatyva, gimusi kaip bendras Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo ir Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos projektas, šiemet keliavo per Telšių vyskupijos dekanatų centrus. Tokie Palaiminimų šeštadieniai vyko Gargžduose, Naujojoje Akmenėje, Šilalėje, Šilutėje, Tauragėje, Palangoje, Mažeikiuose, Skuode ir Plungėje.


Miesto straipsnių vidus

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-12-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt