P0

Miestas

Klaipėdos jaunimas paminėjo tarptautinę savanorių dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-06


Gruodžio 5-ją pasaulyje minimos Tarptautinės savanorystės dienos proga  ,,AUK centras” sukvietė Klaipėdos miesto organizacijas į trečiąjį renginį ,,The Power of Us”.

,,The Power of Us” – tai renginių ciklas, kurių metu Klaipėdos jaunimas mokėsi bendravimo psichologijos, susipažino su konfliktų sprendimo metodais, ugdė kūrybiškumą, generavo idėjas Klaipėdos miestui ir vystė organizacijų bendradarbiavimą.

Trečiojo susitikimo metu kiekvienam savanoriui buvo įteikta padėka už prisidėjimą prie saugios, sveikos, kūrybingo ir laimingos Klaipėdos miesto bendruomenės kūrimo.

Pasidžiaugti savo komandos nariais atvyko ,Lietuvos jūrų muziejaus, judėjimų ,,High4″ ir ,,Friday for future”, Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybės, Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos ,,Apskritasis stalas”, Klaipėdos jaunimo kurčiųjų organizacijos, Klaipėdos socialinės paramos centro, Taško teatras, ,Kultūros fabriko ir kitų jaunimo organizacijų atstovai.


  2019-12-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt