P0

Svarbu, Uostas ir jūra

Uosto bendrojo plano sugrįžimas – siurprizas ir merui (5)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-12-06


Po to, kai praėjusią savaitę dviem ministrams susilaikius Vyriausybei pritrūko balsų patvirtinti Klaipėdos uosto bendrąjį planą, jis vėl grįžta į ministrų kabinetą – klausimas bus svarstomas gruodžio 11 d.

Skirtumas tik tas, kad pagal dalį miesto pageidavimų parengto vadinamojo dalykinių sąlygų sąvado įgyvendinimo programos svarstymas šįkart numatytas ne Vyriausybės posėdžio, o prieš jį vyksiančio pasitarimo metu.

Šis centrinės valdžios sprendimas penktadienį tapo siurprizu Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui. Jis sakė tik iš „Atviros Klaipėdos” žurnalisto išgirdęs apie tokią Vyriausybės posėdžio darbotvarkę.

„Šiandien kaip tik skambinau susisiekimo viceministrui, jis man nieko nepasakė, derinome galimus variantus, kaip galima atsižvelgti į miesto išsakytus rūpesčius ir problemas. Jei tai visgi bus stumiama ekstra tvarka, tai bus praleista gera proga susitarti su miestui ypatingai tais keliais rimtais klausimais, kurie išlieka. Šiandien kaip tik kalbėjome su „Lietuvos geležinkelių” vadovus, pirmadienį ar antradienį planuojamas susitikimas su uostininkais”, – sakė meras.

Jis teigė norintis labai tikėti, kad iki Vyriausybės pasitarimo ir posėdžio dar bus derinama pozicija ir su miestu.

Klaipėdos bendruomeninių asociacija savo „Facebook” profilyje jau paskelbė, jog „Klaipėdos nevyriausybinės organizacijos, visuomenininkai, bendruomenės ir miestui neabejingi piliečiai vyks į Vilnių, kad prie Vyriausybės rūmų išreikšti savo nuomonę dėl maksimalios uosto plėtros miesto ribose su išoriniu giliavandeniu uostu, numatytu išvystyti Melnragėje”.


  2019-12-06

  5 komentarai “Uosto bendrojo plano sugrįžimas – siurprizas ir merui”

  1. AvatarSavas (IP: 188.69.212.230)

   Buvusim zveju kaimeliu prie smilteles irgi bus galas nusluos nuo zemes paviršius irstoves daug sandeliu

  2. AvatarAnonimas (IP: 188.69.212.230)
  3. Avatarcia priejo kindziulis ir tare, kad cia... (IP: 85.194.243.137)

   suksis didziuliai pinigai…ne tukstanciai, bet milijonu milijonai. galimai nupirkta dabartine uosto direkcija matyt jau ,,otkatus,, dali gavusi, atidirbineja kinieciams. prastume projekta, bus uzsidirbe visam gyvenimui, gales kraustytis gyventi i ispanija ar panasiai. matyt ir vilniuje, tie, kurie balsuodami susilaike gaus dali, nes jau taip greitai viskas vyksta, buldozerio principu…didziausias smugis klaipedieciams, neteks savo pasididziavimo siaurinio molo ir dalies pajurio. melnarage ir giruliai paliks pramonine zona. ir siaurine miesto dalis pajus, ka reiskia krovininiu sunkvezimiu kamsciai ir ismetamuju kietuju daleliu suodziai. dalis gyvenamuju namu melnarageje bus uosto ispirkta, tikriausiai meras del to nesijaudina…

  4. AvatarNieko (IP: 88.118.160.21)

   naujo, mūsų merui svarbiausi miesto klausimai nuolat didelė ir netikėta “staigmena”. Vilniuje agentų nebėr, vietos patarėjai jau prisusę – kurti, akli, raiši ir tingūs, bet… savi.

  5. Avatarsu (IP: 195.182.80.13)

   klaipeda nori daugiau krovos 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt