P0

Kultūra

Kino gimtadienis – su nauju Pedro Almodóvar filmu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-09


Kino klubas „8 ½“ gruodžio 18 d. 18 val. kviečia kino gimtadienį švęsti kartu. Šia proga visų kino mylėtojų Klaipėdos kultūros fabrike laukia skandalingojo ispanų režisieriaus Pedro Almodóvar naujas filmas „Skausmas ir šlovė“ (2019, Ispanija, 113‘).

Salvadoras Mallo – įvairių negalavimų kamuojamas režisierius, kurių blogiausias – negalėjimas tęsti filmavimų. Ribojamas savo paties fizinės būklės, kinu kvėpuojantis vyras praranda gyvenimo prasmę, tad kasdienybę skaidrina vaistų ir heroino mišiniu, panardinančiu jį į miego ir snaudimo būsenas. Sapnuose, persipinančiuose su prisiminimais, prasideda režisieriaus kelionė savo paties gyvenimo labirintais. Ieškodamas išsigelbėjimo, imasi narstyti gyvenimo ir meno klausimus, analizuodamas skausmo ir šlovės prigimtį.

Tai įtraukianti istorija su svarbiais ir itin atvirais dialogais, prasmingomis potekstėmis bei sodriu humoru, nenuobodžiai vystomu siužetu bei fantastiškai išvystyta pabaiga, kuri nepaliks abejingų.

Filme vaidina mylimi režisieriaus aktoriai Antonio Banderas, Penelope Cruz, Asier Etxeandia, Leonardo Sbaraglia, Nora Navas, Julieta Serrano ir kt.

Naująją Pedro Almodóvar juostą pristatys žinoma klaipėdietė žurnalistė ir rašytoja Gražina Juodytė.


Kultūros straipsnių vidus

2019-12-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt