P0

Verslas

Uosto direkcijos audiogidas renka apdovanojimus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-12


Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) baigiantis metams paskelbė „Lietuvos metų gaminio 2019″ laureatus. Informacinių technologijų kategorijoje apdovanotas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos iniciatyva sukurtas audiogidas, o mašinų ir pramonės įrenginių grupėje – Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ žemės ūkio produktų krovos kompleksas.

Uosto direkcija skiria didelį dėmesį bei įdirbį, kad Klaipėdos uostą ir mūsų pajūrio regioną atrastų vis daugiau kruizinių linijų“, – atsiimdamas apdovanojimą sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros direktorius, l. e. generalinio direktoriaus pareigas Vidmantas Paukštė. Organizatorių nuotr.

Įvairioms pramonės ir verslo šakoms atstovaujanti ekspertų komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, skyrė 49 aukso ir 8 sidabro medalius. Pasak energetikos ministro Žygimanto Vaičiūno, laikinai einančio ir ekonomikos bei inovacijų ministro pareigas, įmonių pasiekimai svarbūs visai Lietuvai.

„Jie neša svarbią žinią – nors esame maži, esame inovatyvūs, sugebame pagaminti išskirtinės kokybės ir inovatyvumo gaminius, kurie yra pripažįstami ne tik Lietuvoje. Turime kuo didžiuotis – ne tik istorija ir turtinga valstybės praeitimi, bet ir tuo, ką kuriame dabar. Šie gaminiai ir paslaugos puikiai reprezentuoja Lietuvą”, – Uosto direkcijos pranešime cituojamas ministras.

Informacinių technologijų kategorijoje įvertinta Uosto direkcijos išmanioji programėlė – audiogidas „Pažink uostamiestį su Taravos Anike“, kuris yra skirtas kruizinių laivų turistams, klaipėdiečiams bei miesto svečiams.

Audiogidas trimis kalbomis (lietuvių, anglų, vokiečių) pristato 35 lankytinus objektus, eksponuojama daugiau kaip 80 nuotraukų. Programėlėje taip pat yra parengti 3 trumpi pristatymai apie Lietuvą, Klaipėdą ir Klaipėdos uostą. Audiogidą sukūrė UAB „Peritus“, o istorinę medžiagą surinko ir pasakojimą parengė rašytoja Daiva Molytė-Lukauskienė.

Kategorijoje „Kultūra ir turizmas“ Uosto direkcijos iniciatyva sukurtas audiogidas pernai tapo Lietuvos „naujuoju knygnešiu“. Kruizų sostine tituluojamame Majamyje (JAV) didžiausioje pasaulio kruizinės laivybos parodoje vienos didžiausių pasaulyje kruizinės laivybos leidinių grupių „Cruise Insight“ audiogidas šiemet buvo įvertintas kaip vienas inovatyviausių projektų, skirtų kruizinei laivybai.

Apdovanojimų „Lietuvos metų gaminys”  pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2019-12-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt