P0

Spyglys

Politika pakeičia neatpažįstamai* (6)

Spyglys
2019-12-17


Spyglys eilinį kartą įsitikino, kaip politika keičia žmones. Net šaunius vadybininkus ir verslininkus. Puikiausias to pavyzdys – miestui norėjęs vadovauti Klaipėdos valstiečių vedlys Arvydas Vaitkus.

Paskaitė Spyglys, ką gerbiamas A. Vaitkus rašo savo veidaknygėje apie Vingio gatvėje suplanuotą prekybos ir paslaugų centrą, ir negali patikėti, kad čia tas pats žmogus, kuris dar visai neseniai su visa jėga stūmė išorinio uosto projektą Melnragėje ir niekada savo veidaknygėje neklausė: „Ką mano šios dalies gyventojai?”

Na, o teiginį „bent aš, kaip miesto tarybos narys nepritarsiu tokiam projektui” būtų galima pavadinti grynų gryniausiu populizmu (juk atsakingi verslo žmonės tikrai žino savo kompetencijos ribas ir galimybes), bet Spyglys ne toks piktas. Jis leidžia sau manyti, kad Arvydas čia taip tiesiog iš nepatyrimo.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-12-17

6 komentarai “Politika pakeičia neatpažįstamai*”

  1. Ten nera jo rajonas ir jis apie tai nieko nezino. Pasufleravo sia parko ideja vienas zmogus!

  2. Nejaugi žmogus savo nuomonę vienu ar kitu klausimu turi derinti su visais ? Jis išsakė savo nuomonę, o jei ji geresnė, nei tikėjotės, tai puiku, reikia džiaugtis.

  3. Oi, šaunuolis “Spyglys”. Aš paskaičiau šio ambicingo žmogaus papostringavimus apie prekybos centrą ir juokausi garsiai iš šio žmogaus dviveidiškumo. Ačiū, Spygli

    • Bet jis, kaip teismu pralaimėtojas, nepritaria tokiems sprendimams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt