P0

Spyglys

Didesnė alga tiesiog privaloma!* (1)

Spyglys
2019-12-19


Ketvirtadienį miesto viršininkai (politikai) spręs, ar didinti algas pagrindiniams jų įrankiams, vizijų ir įgeidžių įgyvendintojams – Savivaldybės administracijos direktoriui ir jo pavaduotojams.

Spyglys supranta, kad jo mažai kas klauso, bet negali patylėti ir šįkart bei dalinasi dar iki šiol neminėtais argumentais, kodėl du vyrai ir žavi dama visgi nusipelno didesnių algų. Gerbiami politikai, jūs tik pasižiūrėkit, kokioje aplinkoje jiems tenka dirbti!

Martyno Vainoriaus nuotr.

Juk reikia ne tik visais miesto džiaugsmais ir vargais pasirūpinti, bet dar ir spėti prižiūrėti, kad pavaldiniai sugebėtų suderinti tiesiogines savo pareigas ir komposto fasavimą arba naujų namų statybas (o patys viršininkai juk to sau leisti negali). Galiausiai, reikia dirbti ir su tokiais, kurie savo melaginga informacija priverčia už galvos imtis net Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjus ir jie skuba prašyti Europos Sąjungos Teisingumo Teismo patarimo. O žmonės komentaruose vis rašo, kad čia tik ledkalnio viršūnėlė, kurią apdainavo „Atvira Klaipėda”…

Taigi, gerbiamieji miesto politikai, jei tamstoms atrodo, kad minėtoji trijulė neverta didesnių algų, tai gal patys išmėginkit tų kėdžių minkštumą savo sėdimosiomis?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-12-19

  Vienas komentaras apie “Didesnė alga tiesiog privaloma!*”

  1. Avatarartiomas (IP: 86.100.115.25)

   Už kompostą – išmetė. Už melagingo verslo sukūrimą irgi nuobauda – suminkštėjusi direktoriaus kėdė. Pasirodo, kad ji, kėdė, taptų kietesnė pridėjo eurų prie atlyginimo. Klaipėdos autobusų parkas (KAP) yra savivaldybės įmonė. Ar galėjo vienas, be administracijos direktoriaus palaiminimo, Klaipėdos autobusų parkas palaiminti melagingą verslą?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt