P0

Miestas

Akcijos metu surinktus pinigus paaukojo gyvūnams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-20


Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (KLAS) praneša jau trečią kartą surengusi kilnią akciją – Kalėdinį gerumo autobusą.

Teigiama, jog šiųmetinis renginys sulaukė kaip niekad didelio susidomėjimo, o jo tikslas buvo ne tik praskaidrinti įprastinį kelionės maršrutą klaipėdiečiams, bet ir skatinti savanorystės idėją bei surinkti lėšų vienai iš Klaipėdos rajone esančių gyvūnų prieglaudų.

Organizatoriai teigia buvę labai laimingi, pamatę, kaip pasikeisdavo klaipėdiečių nuotaika, įlipus į išpuoštą 8-ojo maršruto autobusą bei gavus Kalėdų Senelio simbolinių skanių dovanėlių su vokeliuose paslėptais palinkėjimais.

Pastaruosius KLAS komanda įteikė kiekvienam keleiviui, tačiau rankų darbo skanumynų gavo tik tie, kurie nemokamą kelionę iškeitė į pasirinktinę piniginę paramą gyvūnų globos tarnybai bei patys mažiausi keleiviai.

Pastarieji smagiai žvalgėsi į Kalėdų Senelį ir jo padėjėjus ir nepabūgo pabendrauti su organizatoriais, padeklamuoti eilėraštį ar net žaviai pašmaikštauti, visiems klausantis smagios muzikos.

Skelbiama, jog keturių valandų kelionės metu buvo surinkta per kelis šimtus eurų, kurie atiteko gyvūnui prieglaudai.

 


  2019-12-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt