P0

Spyglys

Arvydas susirūpinęs tik veidaknygėje*

Spyglys
2019-12-31


Skaitė Spyglys „Atviros Klaipėdos” straipsnį apie viešą Vingio gatvėje numatomo statyti prekybos centro projektinių pasiūlymų pristatymą ir negalėjo patikėti savo akimis.

Stebėjosi jis ne tik tuo, kad pagaliau nepatinkančiais verslo planais piktinamasi ne tik sėdint ar gulint ant sofkutės ir tapšnojant telefono klaviatūrą, bet ir susiradus užkampyje organizuojamą sprendinių pristatymą. Dar labiau jis stebėjosi tuo, kad šiame pristatyme lankėsi ir savo pasiūlymus dėstė romusis konservatorius Kazys Bagdonas, o ne valstietis Arvydas Vaitkus, kuris dar visai neseniai savo veidaknygėje reiškė gilų susirūpinimą bei nepritarimą tokiam projektui.

Tai negi visuomenė ir buvęs kandidatas į Klaipėdos merus pradeda sukti skirtingomis kryptimis? Vieni nuo sofkučių ir virtualios erdvės į viešus pristatymus, o jų atstovas priešingai – vis giliau klimpsta į veidaknygę?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-12-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt