P0

Spyglys

Tikras Vydūno pasekėjas*

Spyglys
2019-12-31


Spyglys pastebi, kad į Seimą uostamiesčio Baltijos (Nr. 20) apygardoje išrinktas aktyvus lietuvybės puoselėtojo Vydūno sekėjas Algimantas Kirkutis virtualioje erdvėje tiesiog trykšta lietuviškumu.

Laikinosios Seimo Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupės „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“ pirmininkas veidaknygėje komentuodamas kolegos Arvydo Vaitkaus šventinį sveikinimą driokstelėjo taip, kad Vydūnas tikriausiai kape kelis kartus apsivertė, o jo bronzinė stovyla tikriausiai pasiėmė batus ir nužengė nuo postamento Klaipėdos skvere bei patraukė kur nors tolėliau nuo Baltijos apygardos.

Beje, o kas, jūsų nuomone, yra to vienintelio „patinka” autorius? 🙂

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2019-12-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt