P0

Regionas

Klaipėdos rajono savivaldybėje pradės veikti „Vienas langelis“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-03


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad nuo sausio 6-osios administracijoje pradeda teikti „Vieno langelio“ paslauga.

Pirmajame aukšte įsikūrusiame kabinete bus galima pateikti prašymus, konsultuotis dėl statybos ir teritorijų planavimo, žemės ūkio, licencijų išdavimo ir kitais klausimais.

Iš pradžių čia dirbs vienas specialistas, vėliau, stebint gyventojų srautus ir esant poreikiui, darbuotojų ratas galės būti plečiamas.

„Kasmet į Savivaldybę su įvairiais klausimais kreipiasi bent keli tūkstančiai gyventojų. Jie teikia prašymus, nori konsultacijų dėl paramos būstui, socialinių išmokų ir paslaugų, domisi licencijų išdavimu, statybos ir teritorijų planavimu bei kitais svarbiais klausimais. Tad mūsų pagrindinis tikslas – kad jie šias paslaugas galėtų gauti vienoje vietoje, taupyti jų laiką. „Vieno langelio“ principą yra įsivedusi ne viena savivaldybė ir praktika rodo, kad tai pasiteisino. Tikimės, kad šią paslaugą įvertins ir mūsų rajono gyventojai“, – pranešime spaudai cituojamas Savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Gyventojai bus konsultuojami ir telefonu (8 46) 21 11 16.

„Vienas langelis“ Savivaldybėje pirmadieniais ir trečiadieniais dirbs nuo 8 iki 18 val. Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val., o penktadieniais nuo 8 iki 15.45 val., be pietų pertraukos.


2020-01-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt