P0

Miestas

Su žiniasklaidos atstovais aptarė teismo komunikacijos rezultatus (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-06


Pirmadienio rytą į Klaipėdos apygardos teismą rytinės kavos ir arbatos puodelio buvo pakviesti uostamiesčio žurnalistai, informuojantys visuomenę apie teisme nagrinėjamas bylas.

Susitikime dalyvavo dienraščių „Klaipėda“, „Lietuvos rytas“, televizijų „Balticum“, „Lrytas TV“, LRT, naujienų portalų „15min.lt“, atviraklaipeda.lt, radijo stoties „Laluna“ žurnalistai. Teismo nuotr.

Pasak Klaipėdos apygardos teismo pranešimo, teismo vadovai, teisėjai, atstovai spaudai ir už teismo komunikaciją atsakingi specialistai su svečiais pasidalijo mintimis apie praėjusių metų bylų išnagrinėjimo rezultatus, aktualią teismų praktiką, aptarė šių metų lūkesčius dėl nagrinėjamų bylų.

Susitikime aptarta ne tik apygardos teismo veikla, bet ir šių dienų aktualijos bei teismų reformos rezultatai, taip pat naujojo teismo pastato perspektyvos.

Žiniasklaidos atstovai domėjosi Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko bei laisvų teisėjų vietų atrankos rezultatais, teismo psichologo darbu, siūlė tarpusavio komunikacijos civilinėse bylose tobulinimo gaires, taip pat pasiūlė patobulinti sprendimų bei nuosprendžių paskelbimo garso galimybes. Atsisveikindami žiniasklaidos atstovai pasidžiaugė teismo atvirumu visuomenei.

Teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis pasidžiaugė, kad tęsiama kasmetinė teismo tradicija su žiniasklaidos atstovais aptarti prabėgusius metus bei pasidalinti bendradarbiavimo patirtimi ir vylėsi, kad ir toliau bus tęsiamas profesionalus bendradarbiavimas.


2020-01-06

Vienas komentaras apie “Su žiniasklaidos atstovais aptarė teismo komunikacijos rezultatus”

  1. 1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj.

    2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”.

    Tiems, kas rašo komentarus tinklaraštyje ir nežino kur stovi Smiltynėje „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”,
    rekomenduojame nuvykti į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt