P0

Kultūra

Pristatys „Pūgą prie Mėmelio” (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-08


Sausio 15 d., kitą trečiadienį, 17 val. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje (Didžioji Vandens g. 2) vyks renginys, skirtas Klaipėdos krašto dienai paminėti.

Jame dalyvaus istorikas, diplomatas, profesorius Alfonsas Eidintas, kuris pristatys savo naujausią knygą „Pūga prie Mėmelio“.

Tai beletrizuota istorija apie 1923-ųjų Klaipėdą ir Lietuvą, apie daugiabriaunę Lietuvos įvykdytą politinę ir diplomatinę bei karinę operaciją – Klaipėdos sukilimą. Šioje istorinėje karinėje apybraižoje papasakota savita anų įvykių versija, kuri susiklostė iš istorinės medžiagos. Tai savotiška Klaipėdos sukilimo įvykių rekonstrukcija.

Programą papildys dokumentinė paroda „Klaipėdos kraštas. 1923 metų sausis“ bei kino kronika „Klaipėdos atvadavimas“, o šventinę nuotaiką padės kurti Klaipėdos valstybinės kolegijos studentai.

Renginyje dalyvaus Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras su populiariausiais bei naujausiais istoriniais leidiniais, kuriuos bus galima vietoje įsigyti.


Kultūros straipsnių vidus

2020-01-08

Vienas komentaras apie “Pristatys „Pūgą prie Mėmelio””

  1. Puiku. Gera tema ir priežastis. Gal ši pūga prakrapštys jutrimas, kad visa Lietuva su LR susisiekimo ministerija švęstų lietuviško uosto atgavimo faktą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt