P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Laisvės gynėjų takais bėgo jau 20 kartą (1)

Avatar

Martynas Vainorius
2020-01-12


Sekmadienį nepaisydami darganoko oro ir vėjo į jubiliejinį, dvidešimtąjį bėgimą „Laisvės gynėjų takais” ties Girulių televizijos bokštu ir Vasaros estrada susirinko per 350 bėgikų.

Apie 8 km atstumą iki Savivaldybės pastato pasiryžo įveikti apie 250 įvairaus amžiaus bėgikų. Starte prie Girulių buvo girdėti ir latviška kalba.  Čia startinį šūvį iššovė prieš tai bėgikus pasveikinęs pirmosios nepriklausomos Lietuvos uostamiesčio Tarybos pirmininkas Vytautas Čepas.

Dar apie šimtas prisijungė prie Vasaros estrados – nuo čia bėgamas apie 3 km atstumas. Jį įveikė ir vienas iš bėgimo iniciatorių, buvęs Valstybės saugumo departamento Klaipėdos skyriaus vadovas Algirdas Grublys. Kartu su juo bėgo ir žmona bei sūnus.

Pirmiesiems 200 finišavusių dalyvių buvo įteikti atminimo medaliai.

Tarp vyrų greičiausiai 8 km trasą šiemet įveikė pernai antras buvęs Augustas Jakubynas (26,47 min.), antras finišavo Valentas Ūža (27,38 min.) trečią vietą kaip ir 2019 m. iškovojo Laimis Verbliugevičius (27,48 min.). Apdovanoti buvo ir ketvirtą-šeštą vietas užėmę bėgikai: Egidijus Zaniauskas, Romanas Medveckis ir Simas Kondratas.

Greičiausiai tarp moterų nuo Girulių iki Savivaldybės vėl atbėgo Ugnė Žvinklytė (32,30 min.). Antra atbėgo Rita Daunoraitė (35,24 min.), trečia – Linara Gruzdienė (35,58 min.). Ketvirtą-šeštą vietas užėmė Reda Latakaitė, Karolina Miklovienė ir Inga Virketė.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2020-01-12

Vienas komentaras apie “Laisvės gynėjų takais bėgo jau 20 kartą”

  1. 1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj.

    2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”.

    Tiems, kas skaito komentarus ir jau žino kur stovi Smiltynėje „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”,
    rekomenduojame dar nuvykti į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį… …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt