Politikų tribūna

Į Mokyklos gatvės problemą pažiūrėta plačiau (3)

Audrius Petrošius, Klaipėdos miesto tarybos narys
2020-01-14


Nuotraukose – Joniškės gatvės atkarpa nuo Mokyklos viaduko iki SBA grupės baldų fabriko. Buvo gauti net keletas gyventojų kreipimųsi, nurodant, kad šis ruožas itin duobėtas, jame gausu susmegusių šulinių. Kai kurie jų, jau įpratę aplenkti šulinius, prašė atlikti kelio korekciją bent ties viena – skaudžiausia transporto priemonėms – vieta ties sustojimu, kuriame kelio deformacijos iš toliau matyti nebuvo.

Žinodamas, kad jau šiemet šiame ruože yra numatyta atlikti ištisinį visos dangos keitimą, kreipiausi į Miesto ūkio departamento vadovą Liudviką Dūdą, kad būtų išlyginta bent jau ta vairuotojams sunkiai pastebima vieta, taip pat atkreipiau dėmesį, kad reiktų patvarkyti ir daugiau šio ruožo dalių.

Esu nuoširdžiai dėkingas, kad į problemą buvo pažiūrėta plačiau ir neapsiribota skaudžiausia vieta – šiame ruože nemažai papildomų vietų buvo atliktos korekcijos. Dabar lieka laukti naujos ištisinės dangos!


2020-01-14

3 komentarai apie “Į Mokyklos gatvės problemą pažiūrėta plačiau”

  1. kiek jis gali čia su duobelėm žaisti, jau ne pirma veta kur jis eskaluoja neva darbą, juokinga, tai gal kelininku, o ne politiku reiktų būti?

    • Galbūt. Iš tiesų taip baisu, kad jis kažką daro, kad baisesnių dalykų jau vargu ar berastume :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt