P0

Kriminalai ir nelaimės

Policija sulaikė apsišaukėlį „skaitiklių tikrintoją“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-14


Policija skelbia operatyviai sulaikiusi vandens skaitiklių tikrintoju apsimetinėjusį vyrą, kuris praėjusią savaitę apgavo tris garbaus amžiaus senjores.

Policijos nuotr.

Pranešama, jog Veiklos skyriaus pareigūnų sulaikytasis apsimetėlis – 31 metų priklausomybių turintis asmuo, jau anksčiau ne kartą teistas, daugiausia – už vagystes. Pareigūnai aiškinasi, ar sulaikytasis nėra įvykdęs ir kitų nusikalstamų veikų.

Vandens skaitiklių tikrintoju apsimetinėjęs sulaikytasis darbavosi įvairiose miesto vietose. 80-90-ies metų moterys į namus jį įsileido Sausio 15-tosios, Debreceno ir Minijos gatvėse. Dėmesiui nukreipti, moterims jis liepdavo iš kito kambario atnešti dokumentus apie deklaruotą vandens kiekį, ar prašydavo pasirašyti į kažkokį žurnalą. Vyrui išėjus, senolės pasigedo piniginių, kuriose buvo nuo 8 iki 40 eurų.

Nors sukčius sulaikytas, policijos pareigūnai ragina neprarasti budrumo. Pareigūnai primena, kad neįsitikinus atėjusio asmens žodžių teisingumu, nepažįstamų žmonių į namus geriau neįsileisti. Tokiais atvejais būtina prašyti parodyti darbo pažymėjimą, o kilus įtarimų, geriau paprašyti ateiti kitu laiku, kai namuose bus daugiau žmonių.


2020-01-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt