P0

Spyglys

Konkrečiai įsisuko į gatves* (1)

Spyglys
2020-01-15


Spyglys turi konstatuoti, jog ne veltui prie administracinio mūsų miestelio vairo sėdi šoferis. Akivaizdžius pokyčius galima matyti jau pažvelgus vien į Klaipėdos autobusų parko, kurio akcijas jis dabar valdo, veiklą.

Neseniai parkas pradėjo šluoti miesto gatves, net per teismus bando patekti į Vakarų Lietuvos atliekų tvarkymo rinką ir į gatves išsiųsti savo šiukšliavežes, galiausiai šios įmonės generalinis direktorius Vaidas Ramanauskas laikinai pradėjo vadovauti iki tol šeimynine ranga spėjusiai pagarsėti savivaldybės įmonei „Gatvių apšvietimas”.

Kadangi gatvėse pilna nuotekų tinklų, Spyglys visai nenustebs, jei gerbiamas Vaidas kurį laiką pavadovaus ir „Klaipėdos vandeniui”, kuris jau daugiau nei metus neturi nuolatinio vadovo, o antrasis laikinasis kelia mieste dar neregėtas bangas.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2020-01-15

  Vienas komentaras apie “Konkrečiai įsisuko į gatves*”

  1. AvatarSe (IP: 78.63.37.48)

   Prieš savaitę pliaupiant lietui buvo plaunamas asfaltas su šia transporto priemonė. Beje, tai matyti ir straipsnio nuotraukoje.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt