P0

Sportas

Už dopingą – ne tik teismo nuosprendis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-15


Lietuvos antidopingo agentūra trečiadienį pranešė, kad suspenduoja Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentą ir trenerį Bronislovą Vyšniauską bei sunkiosios atletikos trenerį Ramūną Vyšniauską. Tokia pat sankcija už draudžiamojo metodo naudojimą pritaikyta sunkiaatlečiams Žygimantui Stanuliui ir Irmantui Kačinskui.

Remiantis Pasaulinio antidopingo kodekso 2.6 punktu dėl draudžiamų medžiagų turėjimo suspenduoti ir dviračių sporto treneriai Antanas Jakimavičius bei Solveiga Baleišytė.

Tokias sankcijas agentūra paskelbė praėjus dienai po to, kai B. Vyšniauskas ir A. Jakimavičius išgirdo Klaipėdos apylinkės teismo nuosprendį dopingo byloje. R. Vyšniauskas joje buvo išteisintas.


2020-01-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt