P0

Regionas

Po reido Kalotėje – akivaizdūs rezultatai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-22


Trečiadienio rytą Klaipėdos policijos Prevencijos skyriaus pareigūnės vėl lankėsi Kalotėje.

Čia prastai apšviestu keliu į mokyklas ir darbą kas rytą skuba daug žmonių. Šį kartą beveik visi pėstieji segėjo atšvaitus ar nešėsi žibintuvėlius.

Visai kitokia padėtis buvo pareigūnėms čia lankantis prieš maždaug savaitę – iš kelių dešimčių piliečių, kurių didžioji dauguma buvo vaikai, vos viena moteris tada segėjo atšvaitą.

Pareigūnai tąsyk išdalijo kelias dešimtis atšvaitų, patarė, kaip ir kur teisingai juos segėti, pasakojo apie galimas pasekmes. Esant prastoms oro sąlygoms, tamsoje, atšvaito nesegintį žmogų vairuotojas pamato tik 30-50 m. atstumu, tuo metu jį segintį gali pastebėti jau už 150 metrų.

Policija primena, kad atšvaitas visuomet turi būti kabinamas dešinėje pusėje, vairuotojų akių lygyje. Labai patikima priemonė yra ir šviesą atspindinti liemenė – ji ypač padeda vairuotojams pamatyti vaikus.


  2020-01-22

  Vienas komentaras apie “Po reido Kalotėje – akivaizdūs rezultatai”

  1. Užteks tų kvailų žaidimų – visiems rajono gyventojams atšvaitų neišdalinsi. Jau seniai laikas prie perėjų Kalotėje (ir ne tik) įrengti normalų apšvietimą. Kasryt važiuoju per Kalotę – jei lyja ar rūkas, iš priekio akina kitos mašinos, nė velnio tų pėsčiųjų ir atšvaitų nesimato.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt