Spyglys

Uostininkai prasisuko „po pigiaja”*

Spyglys
2020-01-22


Ir taip, ir anaip skaitė Spyglys VTEK’o pranešimą apie pan Narkevič pietus, ir atsistebėti negalėjo.

Ką tokio stebuklingo ministeris turėjo valgyti bulvėmis garsėjančios Baltarusijos sostinėje, kad už jo vakarienę Klaipėdos uostininkai suplojo daugiau nei 200 eurų? Tačiau pasirodė, jog Uosto direkcijos atstovams pavyko prasisukti dar palyginti pigiai – „Lietuvos  geležinkelių” įmonei kita ministro vakarienė jau prilygo nemažos dalies Lietuvos senjorų viso mėnesio pajamoms – siekė kiek per 300 eurų. Bet ir tai pasirodė besą tik žiedeliai.

Arabų princų apsuptyje Abu Dabyje pan Narkevič jau pavakarieniavo už visus 713 eurų, kuriuos paslaugiai apmokėjo Lietuvos automobilių kelių direkcija. Matyt, ne veltui sakoma, jog apetitas auga bevalgant…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-01-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt