P0

Uostas ir jūra

„TT-Line“ pasirinko kitą terminalą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-24


Penktadienį į Klaipėdą pirmą kartą atplaukė naujas „TT-Line“ linijos keltas „Marco Polo“. Laivas prišvartuotas prie UAB Klaipėdos konteinerių terminalas (KKT) valdomos 128 krantinės, kur per pastaruosius du mėnesius buvo įrengtas „TT-Line“ keltų aptarnavimui skirtas terminalas.

„Marco Polo“ iš naujojo „TT-Line“ terminalo Klaipėdoje tris kartus per savaitę plauks į Treleborgo uostą Švedijoje. Pirmas išvykimas – sausio 27-ąją, 4.30 val. ryto.

Laivas turi tris denius krovininiam transportui, o viršutiniuose deniuose įrengtos 78 kajutės keleiviams, pramogų ir poilsio erdvės. „Marco Polo“ gali gabenti iki 140 puspriekabių ir 215 keleivių.

„Mūsų koncepcija yra keleiviams draugiškas terminalas, kuris taps komfortiškos kelionės „TT-Line“ keltu tąsa. Keleiviams nebereikės laukti įlaipinimo į keltą savo automobiliuose, jie galės pasimėgauti kavos puodeliu šiuolaikiškoje keleivių salėje, o vaikai – pažaisti čia įrengtoje žaidimų aikštelėje“, – pranešime spaudai cituojamas „TT-Line“ vadovas Bernhard J. Termühlen.

„Atnaujindami keltų aptarnavimą, mes sugrįžtame prie savo ištakų. 1994 metais pradėjome savo veiklą uoste kaip ro-ro terminalas ir sukaupėme didelę šių krovinių aptarnavimo patirtį, tačiau pastarąjį dešimtmetį neturėjome pastovios keltų linijos ir specializavomės konteinerių bei generalinių krovinių krovoje. Taigi mums ypač malonu, kad mūsų senasis terminalas atgimsta kaip modernus ro-ro krovinių ir keleivių terminalas. Mes daug investavome į terminalo atnaujinimą pagal šiuolaikinius standartus ir esame pasiryžę kartu su „TT-Line“ išvystyti aukštos klasės servisą. Linijos krovinio nukreipimas į pietinę uosto dalį taip pat sumažins krovininio transporto srautus ir taršą miesto centre bei gyvenamuosiuose rajonuose“, – teigia Klaipėdos konteinerių terminalo vadovas Vaidotas Šileika.

2018 m. į Klaipėdą atėjusi TT-Line iki tol naudojosi Klaipėdos centrinio terminalo paslaugomis.


  2020-01-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt