Spyglys

Lašiša, dešrelė ar šnicelis?* (2)

Spylys
2020-01-29


Spyglys, anąsyk pranešęs, jog Klaipėdos uosto direkcijai susisiekimo ministro pietūs Minske atsiėjo gana pigiai, kai kurių uostininkų, kaip praneša patikimi šaltiniai, buvo suprastas klaidingai, tad skelbia patikslinimą: restorane „Druzja“ už pietus uostininkų palikta 212,47 eurų suma, savaime  suprantama, buvo pravalgyta ne vieno asmens, o visos delegacijos.

Tačiau šiuo metu, žiniasklaidai paskelbus išsamų jau legendiniais tampančių pietų meniu, Spygliui ramybės neduoda kitas klausimas: ką iš išvardintų patiekalų rinkosi pan Narkevič?

Ar jis, kaip ir dar 6 delegacijos nariai, srėbė barščius su jautiena, o gal pirmam patiekalui rinkosi rūgštynių ar grybų sriubą?

Taip pat Spygliui būtų labai smalsu sužinoti, kuris antras patiekalas nusėdo ministro skrandyje: lašišos kepsnys, šnicelis ar viena iš 4 rūšių dešrelių? Mat vienas anonimas rinkosi čekišką kiaulienos dešrelę, po du skanavo Niurnbergo ir Berlyno dešreles, dar vienas susigundė kiaulienos ir jautienos dešrele, o keturi valgė lašišą. Tiesa, kažkas, galbūt vegetaras, kramtė keptą sūrį.

Ir jau visiški nebetverdamas iš smalsumo įkyruolis Spyglys labai norėtų sužinoti, kuriam –  šviesiam ar tamsiam – alui pirmenybę teikė pan Narkevič? O gal ministras pasikuklino ir pasitenkino gira, šviežiomis greipfrutų sultimis ar net paprastu mineraliniu?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-01-29

2 komentarai apie “Lašiša, dešrelė ar šnicelis?*”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt