P0

Spyglys

Argi taip gražu, Dangerai?* (4)

Spyglys
2020-01-31


„Gatvių apšvietimo” dramą sekantis Spyglys turi prisipažinti, jog yra galutinai suglumęs dėl iš jo vadovo posto išpirdolinto Dangero Aleksandrovo dėstomų minčių.

Jo nestebina, kad suokdamas apie savo pasiekimus, eksvadovas jiems priskiria ir įstatinio kapitalo padidinimą 22 kartus – lyg tai būtų dariusi ne pažadų apie pigesnes paslaugas apžavėta praėjusios kadencijos tarpusavy dar nesusipjudžiusi valdančioji miesto Tarybos dauguma. Kas gi iš mūsų nėra linkęs prisiimti svetimų laurų? Tuo labiau jo nestebina epitetai žurnalisto Vainoriaus atžvilgiu, kad jam duotas užsakymas vykdyti šmeižto kampaniją – apie tą parsidavėlį liberalų sukurpto politinio portalo atstovą juk tikriausiai niekas nieko gero šiame mieste pasakyti negali. Jam tikrai tiesiu taikymu reikia ne tik į Žurnalistų etikos inspekciją, bet ir į policiją bei prokuratūrą.

Tačiau ko jau ko, bet Spyglys nesitikėjo, kad buvęs direktorius, skalbdamas savo mundurą, abu miesto miesto dienraščius bailiais išvadins.  Dangerai, o kaip gi tas gražusis interviu paskutiniame „Vakarų ekspreso” numeryje prieš lemtingą valdybos posėdį, kuris skelbė, jog „Gatvių apšvietimas” – tai mūsų gyvenimo šviesa, saugumas ir taupa, o vėliau iškirptas puošė įmonės garbės lentą? Ar užteks dabar tamstai drąsos netyčia susitikus mieste interviu dariusiam Mindaugui ir jį išspausdinusiam Gintarui į akis pažiūrėti, ką?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-01-31

4 komentarai “Argi taip gražu, Dangerai?*”

  1. Įstatinio kapitalo padidinimas 22 kartus, jums nieko nesako? ir apie tokią aferą miesto vadovai tyli, o juk toks kapitalo didinimas turi turėti pagrindą. Kokį? Iš kokių lėšų? Turint tiek kapitalo laikyti miestą tamsoje, kai ką nors vakare pametęs, prarandį galimybę susirasti pamestą. O kur saugumas, kodėl tyli policija, gal ji geriau mato prieblandoje< Skvernelis ištreniravo?

  2. Jam gėda mieste pasirodyti, lai sėdi kaime, nes kas jam dabar galės ranką paspausti, tas reiškia pats pradažnaja škūra.

  3. Kas jį kur be priims, kas gali tokį vemalą priimti, gi pridirbs daugiau nei grigeo, o jis gi tas kur vandenyje neskęsta, tai š.

  4. Vis galvoju kodėl tie ,,valstybės,savivaldybių tarnautojai,, taip draskosi dėl ,,teisybės,, ir darbo vietų. Ateikit pas mus į privatų verslą ir baigsis visi mandrumai. O situaciją galima išspręst paprastai .Visiem ,,tarnautojams,, algą iki 700 įkalt ir tada pasirodys ar Jie tarnauja ,ar dirba. Suprantu ,kad atsiras noras vogti ,tada reikia kaip pas kitatikius – pradėt kapot pirštus,rankeles….Viskas jau seniai iki mūsų sukurta ir atrasta….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt