P0

Sveikata

Universitetas neria į galimos ligoninių reformos peripetijas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-31


Klaipėdos universitetas pranešė, kad „reaguodamas į pastarųjų dienų įvykius ir atsižvelgdamas į Lietuvos gydytojų sąjungos Klaipėdos filialo viešą kreipimąsi bei LR sveikatos apsaugos ministerijos teikiamą informaciją visuomenei”, jo rektorius Artūras Razbadauskas iniciavo Klaipėdos miesto ligoninių vadovų susitikimą, kuriame dalyvavo ir klaipėdietis parlamentaras Algimantas Kirkutis.

Pranešime akcentuojama, kad sveikatos apsaugos ministro sausio 13 d. įsakymu Klaipėdos universitetui suteikta lyderystė Klaipėdos regione, „kuriant ir diegiant modelį, skirtą sveikatos tausojimo ir stiprinimo veiklai kurti ir stiprinti”.

Anot pranešimo, susitikimo metu aptarti klausimai apie sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir kokybę Klaipėdos miesto gyventojams, stacionarinių paslaugų teikimo gerinimo perspektyvas, diskutuota apie universiteto klinikų atsiradimo galimybes Klaipėdos mieste.

„Pritarta siūlymui, kad reikalingas bendras Klaipėdos miesto stacionarinių įstaigų vadovų susitarimas dėl sveikatos priežiūros vizijos Klaipėdos mieste. Tai leis suvienyti sveikatos priežiūros specialistų bei Klaipėdos universiteto mokslininkų jėgas, gerinant medicininių paslaugų prieinamumą bei kokybę viso Klaipėdos regiono gyventojams. Dėl šiuo metu trukdančių realizuoti šį Klaipėdos didžiausių gydymo įstaigų, Klaipėdos universiteto bendruomenės ir Vakarų Lietuvos gyventojų siekį kliūčių, fiksuotų veikiančiose įstatyminėse nuostatose, pašalinimo nutarta kreiptis į LR Seimą”, – rašoma pranešime.


2020-01-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt