P0

Koronavirusas

Uoste – papildomos priemonės dėl koronaviruso

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-03


Uosto direkcija pranešė, kad jos tarnybos aprūpintos papildomomis priemonėmis, darbuotojai yra papildomai supažindinti su būtinais veiksmais esant biologinės kilmės ekstremaliems atvejams.

„Oro grupės nuotr.

Per metus į Klaipėdos jūrų uostą atplaukia apie 7 000 laivų iš įvairiausių pasaulio valstybių.

„Reaguodami į situaciją pasaulyje dėl koronaviruso, papildomomis priemonėmis esame aprūpinę uosto locmaninius katerius. Locmanai yra ta grandis, kuri pirma patenka į laivus, atvykusius į Klaipėdą. Taip pat Uosto direkcijos atsakingi darbuotojai yra papildomai supažindinti su ekstremaliųjų situacijų plano dalimi dėl biologinės kilmės ekstremaliųjų įvykių“, – pranešime spaudai cituojamas Uosto direkcijos Uosto režimo ir technologijų departamento direktorius Egidijus Kuzmarskis.

Anot pranešimo, neeiliniame ekstremaliųjų operacijų situacijų centro posėdyje aptarti veiksmai sužinojus apie galimą koronaviruso atvejį į Klaipėdos jūrų uostą atvykstančiame laive.

Taip pat Uosto direkcija kreipėsi į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamentą, inicijuodama pasitarimą su atsakingomis institucijomis dėl bendrų veiksmų galimo koronaviruso atveju.


  2020-02-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt