P0

Miestas

Lightforms studija atvers duris lankytojams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-07


Artėjančio Klaipėdos šviesų festivalio metu, bendradarbiaujant su „Memelio miestu“ ir „Klaipėdos miesto šventėmis“, Lightforms studija ruošiasi atsiverti lankytojams ir surengti išsamią savo pastarųjų metų darbų ekspoziciją visiems Šviesų festivalio lankytojams.

Norbert Tukaj nuotr.

Festivalio proga „Memelio miestas“ atvers naujus vartus nuo Dangės upės krantinės į iki šiol daugeliui klaipėdiečių nežinomą uosto teritoriją.

Vos įėjus pro vartus lankytojus pasitiks šviesos žiedų instaliacija, industrinės teritorijos kieme augs ir kelią link studijos rodys šviesos „smilgos“, prie studijos visi norintys galės pasisupti šviečiančiose sūpynėse, o smalsiausi galės užsukti į studiją pamatyti paslaptingą gintaro instaliaciją „Amberscope“ bei kinetinę šviesos skulptūrą „Fibertree“.

Bus atvertas ir šviesa pažymėtas kelias nuo Senosios perkėlos pusės, kur lankytojus pasitiks smilgininkų sargyba. Nerandančius kelio į Lightforms studiją, Danės krantinėje pasitiks ir kelią nušvies žiedais pasidabinę „Taško teatro“ aktoriai.

Studijos durys bus atviros lankytojams visomis festivalio dienomis, o vėlyvais vakarais joje vyks šiuo populiarių Lietuvos džiazo muzikantų koncertai.

Koncertinėje programoje bus galima išgirsti Klaipėdos džiazo orkestrą kartu su Ąžuoliniais berželiais, The Honkin‘Dudes Brass Band Feat, Dalių Naujokaitį,  Katarsį, Laivo Troupe ir daugelį kitų.

INFORMACIJA 

Lightforms – ko gero, vienintelė specializuota šviesos dizaino studija Klaipėdoje, kurianti unikalius apšvietimo sprendimus. Daugelis klaipėdiečių prisimena jų sukurtus kultūros sostinės simboliais tapusius smilgininkus, kurie pasirodydavo didžiuosiuose kultūros sostinės renginiuose. Vėliau smilgininkai dalyvavo ir pasaulinėje „Expo Astana“ parodoje pristatant Lietuvos nacionalinį paviljoną, o po parodos keletas smilgininkų šviestuvų buvo įsigyti Šanchajaus „Expo“ muziejaus, kur eksponuojami kaip išskirtinis šviesos dizaino sprendimas.


2020-02-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt