P0

Spyglys

Perversmas!!!* (1)

Spyglys
2020-02-14


Kaip ir reikėjo tikėtis, netrumpas mero iškritimas iš politinės arenos dėl negamybinės traumos nepraėjo be pasekmių. Skauda dabar tikriausiai ne tik koja, nes televizorius juk nemeluoja. O ketvirtadienio vakarą jis paskelbė, kad Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriumi vėl yra Saulius Budinas.

Tad Spyglys mano, jog dabar jau tik laiko klausimas, kada sužinosime, kas jau po eilinio tylaus perversmo įsikurs rotušėje.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-02-14

Vienas komentaras apie “Perversmas!!!*”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt