P0

Politika

Meras vėl darbingas (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-17


Po sausio 17-ąją patirtos traumos, kurios metu plyšo Achilo sausgyslė ir buvo atlikta operacija, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pirmadienį sugrįžo į darbą.

Darbotvarkėje skelbiama, kad pirmadienį jis dalyvaus pasitarimuose su pavaduotojais, Tarybos ir mero sekretoriato darbuotojais, Savivaldybės administracijos vadovais. Taip pat yra numatytas jo susitikimas su Turto banko Klaipėdos regiono grupės vadovu Robertu Lukošiumi.


2020-02-17

3 komentarai apie “Meras vėl darbingas”

  1. Gerb. Mere sveikatos jums,bet neuzmirskit bastiono tilto,tramvajaus,pilies boksto ir t.toliau.bukit pagaliau ryztingesnis miesto seimininkas,nes miestieciai pavargo jau laukti.sekmes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt