P0

Politika

Naglis Puteikis – ir prieš Roką Masiulį (13)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-17


Klaipėdietis Seimo narys Naglis Puteikis kartu su kolega Artūru Skardžiumi pranešė ketinantys demaskuoti buvusį susisiekimo ir energetikos ministrą Roką Masiulį.

Naglis Puteikis, Rokas Masiulis, Artūras Skardžius.

Tą jie žada padaryti antradienį Seime vyksiančios spaudos konferencijos metu, kurioje ketina pranešti apie Seimo nutarimo projektą įpareigoti Vyriausybę nedelsiant atlikti suskystintųjų dujų terminalo nuomos ir kitų projekto dokumentų nepriklausomą auditą.

Žurnalistams išplatintame kvietime į minėtą spaudos konferenciją teigiama, jog, pasak A. Skardžiaus, R. Masiulis melavo Seimo specialiajai komisijai ir „meluoja toliau neigdamas, kad pinigai už terminalo nuomą nekeliauja per Bermudų ir Kipro „mokesčių rojus“.

„Rokas Masiulis turėjo būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už melą Seimo komisijai. Tačiau politikams ir prokuratūrai neužteko valios tai padaryti, todėl buvęs ministras dabar dezinformuoja visuomenę“, – cituojamas N. Puteikis.

Seimo nariai antradienį spaudos konferencijos metu žada pateikti esą buvusio ministro melą įrodančius dokumentus.

Vasario pradžioje N. Puteikis rengė spaudos konferenciją „apie galimą prezidentės Dalios Grybauskaitės mokslą KGB mokykloje bei pranešta apie tai, kad Seime inicijuojamas specialiosios tyrimų komisijos sudarymas”.


  2020-02-17

  13 komentarai “Naglis Puteikis – ir prieš Roką Masiulį”

  1. AvatarBlaivininkas (IP: 78.57.218.198)

   Nejaugi nėra Lietuvoje normalios blaivyklos, kuri pagaliau išblaivintų tą Puteikį.

  2. AvatarKlaipėd_100 (IP: 78.62.150.194)

   Tai buvo bandoma tai daryti, tačiau nebuvo valios. Tai reikia vieną kartą ištirti iki galo ir padėti tašką. Visuomenė turi teisę žinoti kas yra didelių pinigų gavėjas šiuo atveju. Todėl palaiku

  3. Avatarartiomas (IP: 86.100.115.25)

   Teisuoliams, kurie yra nepaperkami, tačiau visi kiti perkami, reiktų apsiraminti. Atsibodote su savo parodomuoju šventuoliškumu. Rinksime N. Puteikį

  4. Avatarrinkėjas (IP: 86.100.132.156)

   Skardžiaus ir Puteikio nuomonė mums lygi nuliui…Karbauskis kasdien paišo schema s ir pralaimi,dabar tie…populistai netepraeis,nesvajoki

  5. AvatarGrikšelis (IP: 188.69.210.231)

   Puteikis besąlygiškai vykdo pačių didžiausių žuliku užsakymus…. Ką jam pasako apdergti – nepriekaištingai atlieka ir nuo savęs dar prideda….tik kaip jis pats jaučiasi taip darydamas???? Ar vargšeliui vienąkart neatsisuks prieš jį patį…. Manipuliuoti paprato ir sustoti jau neišgali….. Na turėtų tokio ostapo Benderio bent ši kartą į seimą neisrinkti…. O jei pateks – tikrai reiktų apdovanoti …..kaip didžiausia visų laikų žmonių apgaudinetoją

  6. AvatarĮ šiukšyną (IP: 86.100.68.166)

   O, Dieve, vėl Puteikis. Kai tik artėja Seimo rinkimai tai šio veikėjo pilnas eteris, jis visur, kaip barbė devindarbė. Tik kas dar gali juo tikėti? Vien jo viražai prezidentiniuose rinkimuose kelią pasibaisėjimą. Vieną dieną kandidatas, kovojantis už liaudį, kitą dieną jau nebe, jau balsuokite už tą arba aną. Tai va, aš basuosiu už tą arba aną, bet tikrai ne už Puteikį. Taip daryti raginu ir kitus. Puteikius į politinį šiukšyną. Atvira Klaipėda labai pradėjo reklamuoti Puteikį, kas pasidarė, ar moka jis, kad Puteikio pilnas Atviros Klaipėdos portalas?

   • AvatarMartynas Vainorius (IP: 88.119.135.16)

    Gerbiamasis komentatoriau, kol nėra prasidėjusi oficiali rinkimų kampanija skelbiame visus pranešimus, kuriuos atsiunčia Klaipėdos politikai. Neseniai čia buvo populiariu aiškinti, kad liberalai, Simonas Gentvilas mus nupirko, vėliau atsirado Audrius Petrošius, dabar – Puteikis. Kas kiti ar kitas? 🙂

  7. Avatar8 (IP: 85.232.134.106)

   Cias kelintas etatinio nugaletojo Karbauskio skvernas?

  8. AvatarVirginija Jurgilevičienė (IP: 86.100.115.25)

   Rokas Masiulis tik tuščias skambaliukas. Jis nekovojo su korupcija, atvirkščiai, jis skatino korupciją. Tai tapo aišku, kai tik užėmė Klaipėdos nafta direktoriaus kėdę. Jis elgėsi taip, kai naciai 1938 metais, kai vagimi išvadino Tilžės akto signatarą Joną Vanagaitį. Naciai apšmeižė, o tautiečiai tuo patikėjo. Štai kas skaudžiausia. Ateina Lietuvos laikai ir vėl seną Klaipėdos gyventoją Jurgį Aušrą apšmeižia ir tautiečiai tuo patiki. Stebėjau naftininkų teismą ir buvau sukrėsta, kaip lengvai leidžiamės manipuliuojami. Tai aprašiau. Ačiū Dievui, kad ateina Tiesa ir biudžeto plėšikams atpildas.
   http://www.pilieciams.lt/be-kategorijos/kada-ateis-laikas-kada-bus-pasakyti-kad-pedofilijos-byla-yra-politine/

  9. AvatarTEMPT I DIENOS SVIESA VAGIS IR PASLEMEKUS (IP: 78.57.194.255)
   • AvatarAntanas Baksas (IP: 78.61.173.25)

    Ta prasme. Puteiki?

   • Avatarartiomas (IP: 86.100.115.25)

    Vargšai vagys ir pašlamėkai. Apsimeta. Kaip nenori būti ištempti į dienos šviesą. O tada griebiasi šiaudo, atseit temkite Puteikį.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt