P0

Transportas

Uostamiestyje – 12 naujų mažųjų autobusų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-26


Kitą savaitę į Klaipėdos gatves išriedės 12 naujų mažųjų autobusų, kurie pagerins kelionių saugumą ir komfortą 7 miesto ir priemiesčio maršrutuose.

Skalbiama, jog nuo kovo 1 dienos Klaipėdos savivaldybės kontroliuojama bendrovė Klaipėdos autobusų parkas (KAP) perima 7, 11A, 11B, 15A, 15B, 20 ir 29 maršrutų aptarnavimą ir keleivius veš visiškai naujais, specialiai pagal KAP reikalavimus pagamintais, žemagrindžiais Mercedes Benz Sprinter Altas autobusais.

„Tai naujausias šio tipo Mercedes autobuso modelis, ir netgi pagerintas, patobulintas pagal mūsų poreikius. Nors ir varomi dyzelinu, jie atitinka aukščiausią EURO 6D emisijos standartą, kuris įsigaliojo nuo šių metų sausio 1 dienos. Kelionės jais bus komfortiškos tiek vasarą, tiek žiemą – salone įrengta šildymo ir vėsinimo įranga. Patogios sėdynės, plačios durys – autobusai pritaikyti kelionėms su neįgaliųjų ar vaikų vežimėliais“, – pranešime cituojamas KAP direktorius Vaidas Ramanauskas.

Autobuse yra 17 sėdimų vietų, o vienu metu juo gali važiuoti 22 keleiviai. Gatvėse naujieji autobusai neišsiskirs iš kitų, mat spalviškai yra priderinti prie tradicinių Klaipėdos viešojo transporto spalvų: mėlyni su geltonomis ir raudonomis juostomis viršuje.

„Rinkomės patikimą gamintoją, nes investicija ilgalaikė. Konkursą minėtų maršrutų aptarnavimui laimėjome penkeriems metams. Išplėsti paslaugas į priemiesčius buvo mūsų bendrovės vienas iš pagrindinių strateginių tikslų ir mes jį pasiekėme. Prieš dvejus metus aptarnavome vos kelis priemiesčio maršrutus, o dabar tapome didžiausiu Klaipėdos priemiesčio keleivių vežėju“, –  komentavo V. Ramanauskas.

Šiuo metu KAP veža keleivius 15 tarpmiestinių maršrutų, 3 tarptautiniais maršrutais, aptarnauja 22 miesto maršrutus, 11 priemiestinių maršrutų bei vykdo užsakomuosius reisus po visą Europą.

Maršrutai, kuriuose nuo kovo 1 dienos keleivius veš Klaipėdos autobusų parko naujieji autobusai:

7: Ligoninės – Mazūriškės

Transporto straipsnių vidus kompas

11A: BIG – Šernų sodai

11B: BIG – Dovilai

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

15A: Kalotė – Debreceno g.- Dubysos g.- Kalotė

15B: Ligoninės – Normantai

20: Smeltė – Taikos pr. – Naikupės g. – Smeltė

29: BIG – Agluonėnai/ BIG – Agluonėnai – Veiviržėnai


2020-02-26

Vienas komentaras apie “Uostamiestyje – 12 naujų mažųjų autobusų”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt