P0

Spyglys

Kiss and ride kaimietiškai*

Spyglys
2020-03-09


Žinia, Klaipėdos rajono valdžiai ne tik pageidavus, bet ir susitarus su uostamiesčio transportininkais, nuo praėjusio lapkričio 14-ojo maršruto autobusas pervažiavo miesto ribas ir pradėjo keleivius vežti iki Klipsčiuose atidarytos prekybos centro „Rimi” aikštelės, kurioje buvo įrengta ir stotelė.

Spyglys, kurio spygliai siekia ir rajoną, šįkart nori pasidalinti nuotrauka, darytą tuo metu, kai minėtoji aikštelė buvo beveik tuščia, tačiau tai netrukdė vienam piliečiui savo mašiną pasistatyti pačioje stotelėje.

„Dar tokio kiss and ride nesam matę”, – pripažino ją pamatę patyrę viešojo transporto vilkai.

Jie svarstė, kad čia tikriausiai supertėvelis laukė vaikų, turėjusių atvažiuoti šituo autobusu. Visgi transportininkai suklydo – supertėvelis laukė supermamytės. Kuri, beje, pasirodė ne iš autobuso…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-03-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt