P0

Transportas

Keisis priemiestiniai maršrutai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-09-12


Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė ketvirtadienį pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) dėl 14 ir 7 autobusų maršrutų korekcijų.

Bendradarbiavimo sutartį pasirašė VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” vadovas Andrius Samuilovas ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Pasak Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo, 14 autobuso maršrutą, kurio paskutinė stotelė šiuo metu yra Tauralaukyje, ketinama pratęsti iki Mazūriškių – statomos „Rimi“ parduotuvės. Šiuo metu su prekybos centru derimasi dėl saugios autobusų stotelės įrengimo jo teritorijoje.

„Siekiant įgyvendinti šiuos pokyčius, buvo reikalingos tam tikros maršrutų korekcijos. Štai 7 numeriu pažymėtas mikroautobusas, iki šiol važiavęs iš Mazūriškių iki Klaipėdos miesto ligoninės, dabar keleivius veš tik iki „Rimi“ aikštelės. Pratęsti kelionę į Klaipėdą keleiviai galės persėdę į 14 autobusą, kuris vyks per visą miestą iki prekybos centro BIG“, – pranešime spaudai cituojamas A. Bogdanovas.

Bus keičiamas ir 14 autobuso grafikas: gyventojų patogumui jis kursuos dažniau – kas 15 minučių. 7 maršruto mikroautobusas toliau važiuos Radailių keliu, per Danės gatvę iki pat Gilijos gatvės pabaigos – paskutinės šio maršruto stotelės.

7 ir 14 autobusais rajono gyventojai bus vežami „pirmosios zonos“ – miesto – kainomis, iki 50 procentų pigiau nei įprasta kaina užmiestyje.

Pasak laikinojo KKT direktoriaus Andriaus Samuilovo, pokyčiai turėtų įsigalioti nuo spalio 14 d.


  2019-09-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt