P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Teismo Ūkio skyriaus vedėja tapo kaltinamąja

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-03-10


Beveik prieš metus laiko, praėjusių metų kovo 23-ąją, Klaipėdos pramoniniame rajone įvykusios mįslingos avarijos aplinkybes netrukus narplios Klaipėdos miesto apylinkės teismas.

Dėl tąsyk sukeltos avarijos, nusinešusios žmogaus gyvybę, kaltinimai pareikšti Klaipėdos apygardos teismo Ūkio skyriaus vedėjai Ingridai Ulskienei.

BMW per eismo įvykį buvo sumaitotas nepataisomai. Reidas TV feisbuko nuotr.

Šį faktą „Atvirai Klaipėdai” patvirtino pati kaltinamoji, teigusi, jog jokia kardomoji priemonė jai nėra skirta, ji ir toliau eina savo pareigas bei vairuoja automobilį.

„Juk dar teismo nebuvo, buvo tik vienas posėdis (parengiamasis – aut. pst.)”, – sakė I. Ulskienė, nenorėjusi prisiminti metų senumo įvykių.

Tačiau moteris prisipažino dėl avarijos, kurioje žuvo jos bendrakeleivis, labai išgyvenanti, sakė, jog dėl patirto streso ilgai gydėsi, vartojo vaistus.

Prieš metus policijos suvestinėje teigta, jog kovo 23-osios rytą ties posūkiu į Kairius „BMW 530D“ automobilyje aptiktas negyvas 40-metis vyras.

Skelbta, jog apie avariją pranešė minėtą automobilį vairavusi moteris. Ji tuoj po eismo įvykio, automobiliui nuvažiavus nuo kelio į griovį, grįžo namo, palikusi žuvusį bendrakeleivį automobilyje. Pareigūnams moteris sakė taip pasielgusi dėl esą ją ištikusio šoko. Ji pati irgi nukentėjo, dėl to kreipėsi į ligoninę.

Paaiškėjo, jog moteris vairavo ne savo, o avarijoje žuvusio vyriškio automobilį. BMW per eismo įvykį buvo sumaitotas nepataisomai.

Tąsyk policijos pranešime teigta, jog tuoj po avarijos apklaustos vairuotojos paaiškinimai dėl pasišalinimo iš įvykio vietos ir kitų aplinkybių pareigūnams kelia įtarimų.

Dabar juos turėtų išsklaidyti jau kitą mėnesį prasidėsiantis teismo procesas.


  2020-03-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt