P0

Uostas ir jūra

Pagaliau paskelbė Uosto direkcijos vadovo konkursą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-13


Susisiekimo ministerija penktadienį paskelbė konkursą Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Būsimajam Klaipėdos uosto vadovui keliamas reikalavimas turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo darbo patirtį įmonėje, kurioje dirbtų ne mažiau kaip 50 darbuotojų. Pretendentai turės pateikti savo, kaip būsimo įmonės vadovo, veiklos programą.

Tikimasi, kad pretendentai į šias pareigas turės patirties transporto ar kitoje susijusioje industrijoje. Pranašumu laikoma patirtis dirbant su Europos Sąjungos rinkomis, patirtis privačiame tarptautiniame versle bei infrastruktūros projektų vystymo patirtis.

Kandidatai į šias pareigas dokumentus gali teikti iki š. m. kovo 27 d. imtinai.

Uosto vidus kompas

Pernai susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius buvo sakęs, kad naujas direkcijos vadovo konkursas bus skelbiamas tik ją reorganizavus į akcinę bendrovę, tačiau vėliau ministerija persigalvojo ir sausį paskelbė atranką.

Skelbti konkursą minėtoms pareigoms užimti prireikė po to, kai buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis dar praėjusių metų kovą, tuoj po savivaldos rinkimų,  iš pareigų atleido tuometinį Uosto direkcijos vadovą Arvydą Vaitkų. Jis kaip Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos kandidatas dalyvavo rinkimuose į miesto mero postą, o rinkiminės kampanijos finansiniai rėmėjai buvo uostui įmonių vadovai ir akcininkai. A. Vaitkus, tapęs miesto Tarybos nariu, per teismus bandė sugrįžti į pareigas, tačiau to padaryti jam nepavyko.


2020-03-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt