P0

Koronavirusas

Lietuvos paštas veiklos nenutraukia

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-16


Susisiekimo ministerija informuoja, kad Vyriausybei Lietuvos teritorijoje paskelbus karantiną, AB Lietuvos paštas, kaip ir kitos strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą.

 

Lietuvos paštas, kaip ir kitos strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą. Palmiros Mart nuotr.

Bendrovė toliau teikia įstatymo numatytas universaliąsias pašto paslaugas, taip pat teiks ir tokias gyventojams kritiškai svarbias paslaugas, kaip pensijos, išmokos, tęs siuntų pristatymo paslaugą įsigijusiems būtinas prekes elektroninėse parduotuvėse, priims prenumeratą, vykdys piniginių perlaidų operacijas.

Tačiau siekiant riboti pašto darbuotojų ir gyventojų kontaktus, kovo 16–30 d. bus taikomi tam tikri pašto veiklos apribojimai. Bus ribojamas klientų skaičius skyriuje, t. y., vienu metu skyriuje galės būti tiek žmonių, kiek yra klientų aptarnavimo vietų. Taip pat bus prekiaujama tik pakavimo priemonėmis ir pašto ženklais.

Laikinai paslaugos nebus teikiamos „PayPost“ skyriuose.

Klientams tiesiogiai (į rankas) bus pristatomos tik pensijos, pašalpos ir procesiniai dokumentai, juos įteikiant „iki slenksčio“, t. y., pašto darbuotojai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje. Registruoti laiškai, prenumerata bei siuntos, telpantys į pašto dėžutę, bus įmetami į pašto dėžutę. Į pašto dėžutę netelpančios siuntos, klientams į namus nebus pristatomos, bet išduodamos pašto skyriuje arba, esant galimybei, pristatomos į siuntų savitarnos terminalus, apie tai informuojant klientus SMS žinute arba pranešimu.

Kurjerinės siuntos pristatomos tik „iki slenksčio“, t. y., kurjeriai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje.

Taip pat Lietuvos paštas darbuotojų vardu prašo visų šalies gyventojų jokiu būdu neatidaryti durų pašto darbuotojams, jei namie yra saviizoliacijoje esančių gyventojų. Siuntas siųsti naudojantis be žmogiškojo kontakto veikiančiais LP EXPRESS paštomatais, dirbančiais 24/7. Siekiant mažinti kontaktą, naudotis e-savitarna paruošiant siuntas namie: www.manosiuntos.post.lt. Pagal galimybes atidėti bet kokį vizitą į pašto skyrius.


  2020-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt