P0

Mums rašo

Kaip „Maxima” padeda kovoti su koronaviruso plitimu (17)

Atvira Klaipėda

Miško kvartalo gyventoja
2020-03-17


Noriu informuoti, kad vakar, kovo 16-ąją, patyriau, kaip keistai „Maximos” parduotuvėje padedama kovoti su koronaviruso plitimu.

Pagal pirktų prekių čekį matosi kada ir kur norėjau apsipirkti.

Paėmus prekes, supratau, kad tokioj eilėj (gal 30-40 žmonių) stovėti yra absurdiška, bet kai pamačiau, kad dirba tik savitarna ir viena pardavėja, supratau, kad tai netvarka.

Paprašiau, kad apsaugoj sėdintis darbuotojas (ir neaišku, ką veikiantis) informuotų parduotuvės atsakingą vadovą apie situaciją. Su pabambėjimais po kiek laiko jis pasirodo ir sako, kad eičiau pas vedėją. Man atsisakius, kad čia ne mano vienos problema, žmonės pasisiūlė eiti kartu.

Aš paaiškinau, kad čia vedėjai reikėtų rūpintis, kaip saugiau aptarnauti pirkėjus, gal įleisti po mažesnį skaičių žmonių, nes, stovint eilėje, visai nėra sąlygų laikytis atstumo dėl prekių stendais užgriozdintų erdvių.

Galų gale, pagrasinus, kad iškviesim korespondentus, atėjo dar viena pardavėja, nors iki tol kitos pardavėjos matėsi pildė lentynas pardavimui.

Ar gali tokia neatsakinga vadovė užimti tokias pareigas?

KOMENTARAS

Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė

Gavę pranešimą apie galimai užfiksuotą klientės minimą situaciją, nedelsdami ėmėmės aiškintis situaciją. Pagal pirkimo kvite nurodytą laiką, atsukome kamerų įrašus. Juos peržiūrėjus matyti, jog prie kasos laukė ne gausus 30-40 žmonių būrys, o vos keli pirkėjai. Taip pat matyti, jog pirkėjams pakako vietos išlaikyti rekomenduojamus atstumus, skiriančius žmones vieną nuo kito. Tuo metu savitarnos kasose apsipirkinėjo vos porą klientų.

Visada siekiame, kad apsipirkti mūsų parduotuvėse būtų malonu ir paprasta. O dabartiniu metu dedame dar didesnes pastangas pasirūpinti ir savo darbuotojais, ir klientais. Atėję į parduotuvę, prie pirkinių vežimėlių ir krepšelių klientai gali rasti dezinfekcinio skysčio rankoms dezinfekuoti, taip pat vienkartines pirštines tam, kad rankos neturėtų tiesioginio kontakto su paviršiais aplinkui.

Visus kasos darbuotojus taip pat aprūpinome dezinfekciniu rankų skysčiu, kad jie bet kada galėtų dezinfekuoti savo rankas. Jei darbuotojas pageidauja, suteikiame jam vienkartines pirštines darbui kasoje ir parduotuvėje.

Šiuo metu įprastas kasas dezinfekuojame kas tris valandas, savitarnos – kas valandą. Rūpinamės visų savo darbuotojų imunitetu – dalijame vandenį buteliukuose, skirstome pastiles bei ruošiame ir dalijame imbiero ir medaus arbatos mišinį imuniteto stiprinimui. Jau ne vieną savaitę gerokai dažniau nei įprastai valome ir dezinfekuojame ir visus kitus paviršius – durų rankenas, prekių krepšelius ir vežimėlius. Įvertinę riziką dėl didesnio kontakto galimybės, į kasas nesodiname vyresnio amžiaus darbuotojų.

Laikomės visų įvardintų Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų ir bendradarbiaujame su valstybinėmis institucijomis.


2020-03-17

17 komentarai apie “Kaip „Maxima” padeda kovoti su koronaviruso plitimu”

 1. Ačiū ten dirbantiems. Malonus aptarnavimas. Sėdėkit namie ir nezyzkit arba prašo prisijungt prie kasininkų 😊

 2. Ant kiek supuvę žurnalistai turi būti. Kaskokia nupezusi pensininke pasiskunde kad jei raudonas kilimas nebuvo nutiestas o tie ir deda tokius straipsnius. Atviraklaipeda ten jauciu propagandistai vosi supuve susede kad tokius vemalus rasot. Aiskiai gavot is maximos atsakyma su irodymais, kad nupezus pensinke susapnavo bet vistiek dedate tokius straipsnius. Debilu kontora esate

  • NEREIKIA įžeidinėti ir kaltinti žurnalistų ! Atvira Klaipėda ir yra atvira Klaipėda : teksto autorė Miško kvartalo gyventoja ,kuri parašė savo nuomonę . Atsakymas iš Maximos parodė kokia buvo situacija iš tiesų .

 3. Brangieji, būkime pakantesni vieni kitiems. Šiuo metu visiems yra nelengva. Nepykime ant žmonių, kurie mums padeda. Šioje parduotuvėje aš taip pat pastoviai apsipirkinėju ir esu labai patenkinta. Kasininkės ir pardavėjos labai mandagios. Mačiau net pats direktorius šiuo metu prekes krauna, kad tik mums nieko netrūktų. Tad dėkokime šiam kolektyvui ir palinkėkime kantrybės ir ištvermės.

 4. Senimas, izoliuokites namuose nesitrinkit be reikalingai po prekybos centrus ir pasidziaukit, kad dar yra dirbanciu zmoniu, kurie rupinasi maisto ir pirmo butinumo prekemis lentynose! Šioje maximoje dažnai apsiperku,darbuotojiems padėka už darbą ir organizuotumą suvaldant žmonių srautus!

  • Taip tos senienos ateins net kelis kartus per dieną. Jos tikrau nenormalios

 5. Atvira Klaipėda vėl eilinį burbulą parašė. Pirkėją reiktų patikrinti ar nėra viruso nešiotojas. Ką ji ten veikė jei nieko nepirko.

 6. Juokinga pirkėja, nusipirko 2 prekės ir parašė korespondentams nepasitenkinimą. Panašu, kad specialiai ir melagingai skleidžia informacija. Jeigu matė, kad kasininkės krauna prekės tai turbūt nebereikalo, nes žmonės viską perka kaip išprotėję… Parduotuvės personalas stengiasi, kad visiems nieko nepritrūktų, o ta… Dergiasi..

 7. O čekį tikriausiai iš šiukšliadėžės istraukete.Kaip Jum negeda , meluojate nes įrodymai yra .Darbuotojai ir administracija šitoje parduotuvėje yra Šaunuoliai.Stiprybes ir ištvermės Jums MAXIMOS darbuotojai su tokiais…. kenkėjais.

  • Visai ir ne kenkėjai. Realybė tokia, kad ir aš vakar Vilniaus Savanorių pr. Maximoj stovėjau didelėj eilėj prie kasos gal kokių dešimt minučių. Ten vietos mažai, žmogus stovi prie žmogaus.

 8. Gal mažiau verkt reiktų…O kasininkės ir kiti darbuotojai, dirbantys šiuo metu parduotuvėse, verti padėkos.

 9. Ir senyvo amžiaus žmonių, net baisu kaip daug. Jiems ypač reikalinga saviizoliacija. O kelia triukšmą, to nėra, aną paduokit, dirba blogai. Dieve, lyg Maximose ne žmonės dirbtų.. Nemačiau nei karto šitoj Maximoj tokių eilių, kaip pasakojama. Šiuo metu ypač viskas organizuojama puikiai.

 10. Kiek tenka ten lankytis tai visada viskas puikiai, aptarnavimas ir visa kita labai super…. daugiau tokio personalo!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt