P0

Koronavirusas

Vokietijoje įstrigę lietuviai jau pasiekė Klaipėdos uostą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-18


Laivas „Baltivia“, kuriuo parplukdomi lietuviai, dėl paskelbto karantino negalėję kitais būdais parvykti į Lietuvą, trečiadienį, apie 17.30 val. kirto Klaipėdos uosto vartus.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Laivas iš Zasnico uosto išplaukė antradienį.

Keleiviai bus išlaipinti ties krantine Nr. 151, kur anksčiau veikė Tarptautinė jūrų perkėla.

„Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus vardu norime padėkoti tiek krantinės naudotojams Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai (KLASCO), tiek laivo agentavimu užsiimančiai bendrovei „Limarko jūrų agentūra“, kurie sutelkė visas jėgas, kad šis laivas būtų operatyviai priimtas. Įmonės deda pastangas, kad paslaugos būtų suteiktos neatlygintinai. Tai puikus pavyzdys, kaip privatus verslas ir valstybinis sektorius gali susivienyti sprendžiant valstybei ir jos piliečiams svarbius klausimus“, – pranešime spaudai cituojamas Vidmantas Paukštė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros direktorius, l. e. generalinio direktoriaus pareigas.

Keltas „Baltivia“ pagal tarpvyriausybinį susitarimą parplukdys Lenkijos pasienyje užstrigusius lietuvius, kurie dėl koronaviruso Lenkijai uždarius sienas nebegalėjo grįžti Lietuvą.

Susisiekimo ministerijos teigimu, kelte buvo 95 lietuviai, 34 latviai ir 8 Estijos piliečiai bei 99 automobiliai.

Prisišvartavus Klaipėdos uoste visiems keleiviams atliekama patikra, o užsienio piliečius iki Lietuvos – Latvijos sienos palydės Klaipėdos policijos pareigūnai.


  2020-03-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt