P0

Politikų tribūna

Pasiūlymai miesto tarybai dėl COVID-19 (15)

Nina Puteikienė, Klaipėdos miesto tarybos narė
2020-03-20


Kreipiausi į Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską, prašydama priimti būtinus karantino laikotarpiui sprendimus, padėsiančius sumažinti COVID-19 žalą klaipėdiečiams.

Martynas Vainoriaus nuotr.

Prašau įpareigoti savivaldybės administraciją parengti skubos tvarka šiuos sprendimų projektus ir skubos tvarka surengti jų priėmimui savivaldybės Tarybos posėdį nuotoliniu būdu:

 1. Karantino laikotarpiu nerinkti vietinės rinkliavos už automobilio stovėjimą Klaipėdos mieste.
 2. Pakeisti Viešosios tvarkos skyriaus nuostatus ir funkcijas, performuojant skyriaus darbą į pagalbos rizikos grupėms, karantinuojamiems asmenims ir kitoms būtinoms karantino meto funkcijoms.
 3. Dėl 2020 m. Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto ir strateginio plano pakeitimo, prioritetizuojant COVID-19 sukeltų problemų bei iššūkių sprendimus: finansavimą Klaipėdos miesto medicinos įstaigoms, medikų apsaugos priemonių užtikrinimui, būtinų COVID-19 viruso diagnostikos ir susirgusiųjų gydymui ir kt.

Laikotarpiui, kol bus rengiami sprendimai, prašau duoti tiesioginį nurodymą Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriui nutraukti  vietinės rinkliavos už automobilio stovėjimą Klaipėdos mieste rinkimą ir pradėti organizuoti Viešosios tvarkos skyriaus darbą pagalbai rizikos grupės (aprūpinti maisto produktais vyresnio amžiaus žmones, ribojant jų lankymąsi prekybos centruose) bei karantinuojamiems asmenims.


2020-03-20

15 komentarai “Pasiūlymai miesto tarybai dėl COVID-19”

 1. Puteikių aktyvumas pasireiškia prieš rinkimus.Šlykštu net girdėti ir matyti.

 2. Ponia Nina, dar pamiršote, kad Savivaldybės administracijoje yra ir daugiau skyrių, kuriems galėtų pakeisti funkcijas: Miesto tvarkymo skyrius, Statybos leidimų, ir dar daug… taip pat ir miesto taryba. Tai gal ir jie galetų supirkti produktų rizikos grupės asmenims ar suteikti kitokią būtiną pagalba. Daugiau tokių pasiūlymų ir Jūsų politinė karjera suspindės.

 3. Šaunuolė Nina! Tinkamas momentas priminti apie save – dauguma žmonių namuose, prie kompiuterių, seka naujienas, gaudo kiekvieną žodį. Bet tinkamais veiksmais šiuo visiems sunkiu laiku galėtumėte pasiekti žymiai daugiau. Pavyzdžiui, man, o ir manau, daugumai kitų, padarytų neišdildomą įspūdį, jei Jūs kartu su Nagliu parodytumėte iniciatyvą ir patys savanoriškai pradėtumėte teikti pagalbą rizikos grupėms, karantinuojamiems asmenims. Manau, kiekvienas sulaukęs tokios Jūsų pagalbos, bei visi jų giminaičiai, artimieji ir kaimynai taptų didžiausiais judviejų gerbėjais, ir jų balsai būtų jums garantuoti visuose rinkimuose.
  Taip kad, laikas veikti!

 4. Lai siūlo! Blogiau tikrai nebus. Kažkodėl vyrus labai siutina, kai moterys ką nors siūlo, neduok Dieve politikuoja. Tada vyrai jaučia pavojų – neteks savo tarnaičių? O kas dėl transporto, tai tikrai žmonės galėtų persėsti į autobusus. Ten dabar idealios sąlygos, kur kas patogiau negu nuosavame auto.

 5. Turiu pasiūlymą Puteikienei !!!
  Už sau išnaudotus miestiečių pinigus ( 2019m kompiuterio nuomai 1489 € , kurui 1133 €, telefonui 207 €, auto remontui 417 €, kanc prekėms 78 €, darbo užmokestis 451 €) nupirkti respiratorių, apsauginių kostiumų, pirštinių.
  Ir siūlau eiti savanoriauti į ligonines, tai naudos būtų.
  Priimsite pasiūlymą ar svarstysite jį taryboje.
  Visuomenė laukia atsakymo.

 6. KARANTINO METU , o gal nežinote , kad žmonės važiuodami į darbą , kurie negali dirbti nuotoliniu būdu , persėdo į privačius auto ? Nes viešajame laikomasi saugaus atstumo ir t.t. tai LABAI gerai . Kaip žmonėms , dirbantiems mokamoje zonoje , likti sąmoningiems ir už zoną nepakloti pusę atlyginimo ? Todėl manau visai logiškas pasiūlymas , jei galvoji apie miestiečius, o ne politikuoja per TV 🙂

 7. Populizmas kaip ir visuomet.Aiškina,kad reikia papildomo finansavimo medikų apsaugai iš biudžeto,o tuo pačiu ragina atsisakyti rinkliavos, iš kurios ir sudaromas tas pats biudžetas…Taip siūlant,po mėnesio rašys,kad miesto valdžia didina rinkliavas,nes biudžete trūksta pinigų…

 8. Ar jau paviešinote šį savo “žygdarbį” ir Klaipėdos miesto virtualiame mamyčių bendruomenės tinklalapyje? Kaip Jūs puikiai tvarkotės? Ir čia jau savivaldybės sprendimai kažkaip tampa Jūsų nuopelnu. Akivaizdžiai grynas 100% populizmas ir niekšiškas politikavimas. Patys smerkiate tuos kurie natūralios rinkos sąlygomis pakelia kainas, o ką darote Jūs? Manipuliuojate žmonių baimėmis ir kiršinate žmones tokiu momentu, kai visiems reikia vienybės. Tokiu būdu siekdama dėmesio ir reklamuodama save. Jūs pati sau prieštaraujate, kiekviename žingsnyje kuriate sąmokslus, bei kaltinate visus #viskamyraribos

 9. Šaunuolė Nina Puteikienė. Mūsų meras bei savivaldybės administracija neturinti jokių naujų įdėjų šiuo kritiniu momentu. Kiti savivaldybės tarybos nariai taip pat tyli kaip prisisėmę į burnas vandens. Klaipėdos m tarybą dauguma sudaro vyrai, tik kelios moterys, viena iš jų Nina Puteikienė. Gėda vyrams, kad moteris aktyvesnė, jos sprendimai logiškesni.

 10. Patarsiu merui ir Nėniškiui, ką jie turi daryti 🙂 Tai yra bandymas vairuoti miestą nuo galinės sėdynės 🙂 Darau išvadą: artėja rinkimai į Seimą, Ninai reikia dėmesio. Bet lėšų ar idėjų tam dėmesiui pritraukti kaip ir nėra. Gromuluoja savaitės senumo FB sklandžiusią “naujieną” ir pateikia lyg savo. Apgailėtina.

 11. Tragiškas populizmas. Eik geriau į ve komentarų parašinėk.

  Plius kodėl “Padėka” vadiniesi, o ne savo vardu?

  • Lai pasirupina dezinfekuojanciom priemonem nei vaistines nei parduotuves neturi.Tai ka mes norim apsaugoti tik kalbos valdzios .Nei dezinfekuoja kaip kitos salys viska is eiles vyksta darbas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt