P0

Verslas

Naujas saugumo priemones diegia ir „Rimi” (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-23


Prekybos tinklas „Rimi“ praneša, kad nuo antradienio jo parduotuvių kasose bus įrengtos kasininkus ir pirkėjus skiriančios organinio stiklo sienelės, grindys prie kasų ir prekystalių bus sužymėtos 1 metro atstumu, kurio primygtinai pirkėjų prašoma laikytis.

Taip pat visose „Rimi“ parduotuvėse šią savaitę bus įrengti dezinfekcinio skysčio dozatoriai, prieinami tiek pirkėjams, tiek personalui.

„Personalas pilnai aprūpintas dezinfekcinėmis priemonėmis, būtinomis jų asmeninei higienai, taip pat labiausiai liečiamų paviršių – kasų, darbo įrankių, pirkinių krepšelių, vėžimėlių, savitarnos skanerių – dezinfekcijai“, – pranešime spaudai cituojama „Rimi Lietuva“ Prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

Pasak jos, sustiprintu režimu valomi minėti paviršiai, parduotuvių personalui primenama apie būtinas pertraukas, kurių metu darbuotojai raginami plauti rankas, jiems rekomenduojama dėvėti pirštines ne tik gamyboje, bet ir dirbant tiesiogiai su klientais ar prie kasų.

Teigiama, kad atsižvelgiant į pageidavimus „Rimi Lietuva“ parduotuvių personalą artimiausiomis dienomis pasieks reikiamas kiekis apsauginių kaukių.

„Rengdami ir primindami apie šalyje plintant koronavirusui galiojančias taisykles ir rekomendacijas, atsižvelgiame į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, Europos Šiaurės regione pirmaujančios mažmeninės prekybos kompanijos ICA, kuriai priklauso „Rimi Lietuva“, gaires. Jose aiškiai įvardinta, kad medicininės kaukės viruso nesulaiko ir neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas, o sveikiems žmonėms nuolat dėvėti medicininių kaukių nereikia. Žinoma, jei mūsų darbuotojai dėvėdami kaukes jausis saugiau, darome viską, kad suteiktume jiems tokią galimybę“, – teigia Prekybos centrų valdymo vadovė.

Apie diegiamas saugos priemones praėjusią savaitę pranešė ir „Maxima”.


2020-03-23

Vienas komentaras apie “Naujas saugumo priemones diegia ir „Rimi””

  1. Klaipėdos šiaurinėje pusėje esančioje Rimi elementariai trūksta taip deklaruojamo saugumo priemonių: darbuotojai ne burnos ir nosies priedangų, aptarnaujantis personalas nesilaiko atstumo nuo pirkėjų, niekas neparagina laikytis saugaus atstumo, o higienos pačioje parduotuvėje akivaizdžiai trūksta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt