P0

Svarbu, Uostas ir jūra

Tanklaivis sukėlė nerimą (1)

Avatar

Martynas Vainorius
2020-03-23


Pirmadienio rytą, apie 9 val., centrinėje miesto dalyje gyvenantys klaipėdiečiai sunerimo pamatę nuo uosto sklindančius tamsius dūmus.

Skaitytojo nuotr.

Visgi pasirodo, jog tai nebuvo gaisras – ir šalia šios miesto dalies esančios Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos („Klasco”), ir „Klaipėdos naftos” atstovai patikino, kad jų teritorijoje nėra jokio gaisro židinio. Jokio pranešimo nebuvo sulaukę ir Klaipėdos gaisrininkai.

Uosto direkcija informavo, kad tokiais dūmais miesto padangę „papuošė” vienas iš prie krantinių stovėjusių laivų.

AB „Klaipėdos naftos” atstovai informavo, kad iš šio ryto vaizdo kamerų įrašų matyti, jog šalia jos krantinių stovėję tanklaiviai „Turchese” ir „Fulmar” dūmų į aplinką neišmetė.

Uosto vidus kompas

Prie Krovinių terminalo kratinių pirmadienio rytą stovėjo tanklaiviai „Carolus magnus” ir „Nord corona”. Visgi šios įmonės atstovai teigė negalintys patvirtinti, jog dūmai kilo iš laivo, stovinčio krantinėje Nr. 3.

„Toks vienkartinis dūmų išmetimas galimas užvedant laivo variklį, o apie tai gali atsakyti tik laivo kapitonas”, – rašoma atsiųstame atsakyme.


2020-03-23

Vienas komentaras apie “Tanklaivis sukėlė nerimą”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt