P0

Politika, Svarbu

Artūras Šulcas dirbs Klaipėdos mero patarėju (29)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-03-25


Po beveik metų pertraukos nuo pasitraukimo iš politikos praėjusios kadencijos Klaipėdos vicemeras Artūras Šulcas sulaukė uostamiesčio mero Vytauto Grubliausko pasiūlymo tapti jo patarėju ir nuo ketvirtadienio pradeda eiti šias pareigas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak V. Grubliausko, apsisprendimą dėl šios kandidatūros lėmė situacija išorėje ir viduje.

„Gyvenimas tęsiasi, visos miesto ambicijos kaip buvo, taip ir išlieka. Kitas dalykas – tarpinstitucinio koordinacinio veiksmo būtinybė taip pat yra. Jis man padės tarpinstituciniame bendradabiavime ir dėl koronaviruso. Tai bus pirmaeilis uždavinys. Tuo pat metu lieka ir KEPS, ir miesto bendrasis planas, kas ir parašyta pareigybinėse instrukcijose. Tokią patirtį turintis žmogus, pabuvęs metus tam tikro poilsio, ant atsarginių suolelių, manau, kad jo patirtis šių uždavinių kontekste yra labai svarbi”, – sakė meras.

Vienas iš jo patarėjų postų atsilaisvino nuo kovo, kai iš šių pareigų pasitraukė Leonas Makūnas. Antrasis toks etatas yra neužimtas nuo pat šios kadencijos pradžios – meras buvo minėjęs, kad apie naują tokį darbuotoją svarstys po baigtos savivaldybės administracijos reformos, kuri įsigalioja nuo balandžio.

Pats A. Šulcas sakė sulaukęs mero kvietimo tokiu metu ilgai nesvarstęs, tik pasitaręs su šeima.

„Ką reikės, tą ir darysiu – nesikalbėjau net dėl kuruojamos srities. Einu dirbti juodą darbą, būti nematomu sraigteliu. Iš manęs nebus jokios politinės, viešosios raiškos, nes jokios politinės karjeros jau nesiekiu, jokių politinių oponentų neturiu, tad padėsiu visiems, kuriems reikės. Ateinu dirbti, o ne politikuoti”, – sakė A. Šulcas.

Jis sakė, jog nebuvo tartasis dėl jokio konkretaus darbo termino ir priminė, kad šios pareigos yra politinio pasitikėjimo ir jas einantis asmuo gali būti bet kada atleistas.

Po paskutinių savivaldos rinkimų, kuriuose A. Šulcas jau nedalyvavo, jis sako dirbęs vienoje IT ir rinkodaros kompanijoje, padėjęs Lietuvoje įsitvirtinti kai kuriems prekės ženklams.

„Tikriausiai visada kažkiek gaila, kai darai pokyčius. Juolab kad darbas privačiame sektoriuje yra dvasiškai ramesnis. Tačiau jaučiu pareigą padėti, ypač tokiu metu, kai vyksta karas su nematomu priešu, galintis pareikalauti nemažai gyvybių”, – sakė A. Šulcas.


  2020-03-25

  29 komentarai “Artūras Šulcas dirbs Klaipėdos mero patarėju”

  1. AvatarTas pats (IP: 86.100.89.111)

   Miesto valdžia galimai tikrai degraduoja… Gaila, kad taip klostosi… Renkasi ta pati šaika.

  2. AvatarPašalpa iš savivaldybės (IP: 78.62.147.40)

   Senieji nemirtingi be darbo nelieka. Patarėjai pabus dar ne vienas.. .”Specialistas” kudakavimui , ateina” dirbti juodai”? Čia gal ape “otkatus” kalbama?

  3. AvatarRetro (IP: 85.232.128.56)

   Pavasaris,meras pasiilgo vištų kudakavimo-karantinas į kaimą nevažiuos tai nors per posėdžius Šulcio kudakavimu pasigardžiuodami…

  4. AvatarNu va (IP: 78.57.214.60)

   Pavasario linksmybės tęsiasi. Tiksliau, grįžta. 😜

  5. AvatarKažin (IP: 78.57.214.60)

   Ar Artūras dar liberalų partijos narys?

  6. AvatarMartynui, didziui zurnalistui! (IP: 78.57.203.191)

   EEEEEE, Marti, kaip faina dar vienas tavo draugelis i patarejus isejo. oj bus linksma ane? daug uzsakytu straipsniu. Trys draugai- majonezas, Sulci, Neniskui. Kaip faina. kiek daug uzsakytu straipsniu bus ughu!!!
   Kodel trini kometarus? cia tik irodei , kokia tavo spauda rasoma svari 🙂 su meile :*

   • AvatarMartynas Vainorius (IP: 78.61.50.37)

    Drąsusis anonime, ateik su užsisakiusiuoju “Atviroje Klaipėdoje” straipsnį ir galėsit tapti ir abu galėsite tapti jos savininkais. Ir koks gi komentaras buvo ištrintas? Ar nebus tik taip, kad nepavyko ko nors paspausti ir pasivaideno, kad ištrynė? 🙂

   • AvatarMartynui, didziui zurnalistui! (IP: 78.57.203.191)

    Agirdi tu? gal nustok ta pacia muzika savo gedoti? jau atsibodo ateik ateik. visi zino, kad tu nupirktas. o ka ne?

   • AvatarMartynui, didziui zurnalistui! (IP: 78.57.203.191)

    Ir komentaras buvo istrintas 2 dienas jis buvo, o jau nuo vakar jo nebera. sutapimas? visko gali buti.

   • AvatarMartynas Vainorius (IP: 78.61.50.37)

    Akivaizdu, kad tamsta meluoti yra įprastas dalykas. Nė vienas komentaras po šia publikacija nebuvo ištrinktas. Netikite? Susitikim, per saugų karantininį atstumą parodysiu turinio valdymo sistemoje. Bet ko tai įtariu, kad drąsos susitikti pritrūks, skirtingai nei meluoti slepiantis po anonimo kauke.

  7. AvatarKlaipėda (IP: 78.56.19.8)

   Negailestingesnis Klaipėdai už koronavirusą- tai kongavirusas, išnaikinęs miestą, kaip joks kitas.

  8. AvatarKatastrofa (IP: 86.100.53.185)

   Kažin kiek ilgai dar bus žlugdomas mūsų miestas visais požiūriais: ekologiniu, socialiniu, ekonominiu, aplinkos sveikatingumo ir pn.?
   M<eras Grubliauskas visiškai nesugeba atlikti savo pateigų, tai labi puikiai jis patvirtino paskutinę savaitę atseit vadovaudamas CV situacijai jau ne tik Kliapėdai .bet ir visai …Lietuvai…. Gėda ,kaip jis visus tik kaltina, Stebėtina kaip jis yra "išsitreniravęs" pliurpti ,"varyti" oratoriškas kalbas. O savivaldybėje betvarkė tęsiasi jau nuo vargšelio Šulco vicmeravimo laikų… Ir šis žmogeliukas drįsta vėl sugrįžti.. Te pasako ką jis gero nuveikė miestui? TInginys ir dar giriasi kad jis žada daug ką gero [padaryti.. Jau 30 metų jis tą žada… Keista, kad savivaldybės taryba leidžia katastrofiškai nemokšiškai vadovauti miestui….

   • AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

    Šaika yra šaika, , na, jei dirbs juodai, gal kas nors pristabdys… O sugebėjimus mes jau matėme, gaila, kad taip miestas smunka į liūną…

  9. AvatarTomas (IP: 86.100.133.193)

   Nafik jį ir tą visą savivaldybe.

  10. AvatarSaulė (IP: 78.61.175.206)

   Renkasi sena kompanija. Kad meras neturi gebėjimų būti vadovų, senai akivaizdu. Jo kalbų net nepatogu klausyti, nes kartojasi tie patys sakiniai, tuščios frazės. Kartais pagalvoju kas jį vertė eiti į merus.

   • AvatarSaulei (IP: 78.56.19.8)

    O kas jam belieka. Muzikantas jis silpnas, kam bereikalingas, studentai baigėsi, tai dar saldžiaburnyste pavyksta žmones, tikiu, daugiausiai pagyvenusius, sužavėti ir patekti į valdžią. Jis ir pats netikėjo būti išrinktas, žino, kad ne vietoj, na bet jei jau žmonės balsuoja, ko gi ne.

  11. AvatarSe (IP: 78.63.37.48)

   Renkasi pasibarsčiusi politinių lavonų chebrytė. Prisiminsime per rinkimus.

  12. AvatarJoris (IP: 78.56.19.8)

   Pasinaudojo Kongas situacija, dėmesys dabar ne į ėdžias, tai draugelį-režisierių, kuris dar prieš metus pažadėjo, jog valdžion nebegrįš niekada, vėl sau į pasubininius pasikvietė. Nieko nauja, klasika…

  13. AvatarSigitas (IP: 78.60.155.112)

   Na čia Arūnai (atsiprašant) “ne mat tvajų zanagu”, o po paraliais. Laivas netekęs balasto , tai balastą išlaikyti kviečiamas stabilizatorius. Tik dabar neaišku t.y. ar ant to blogai išarto ir piktžolėmis augančio lauko pasodintas derlius pradės augti. Tie pasiverkšlenimai t.y. “… apsisprendimą dėl šios kandidatūros lėmė situacija išorėje ir viduje”. Tuos namų darbus reikėjo daug ankščiau spręsti, o ne dabar ieškoti gražbiliavimo žodžių sakiniams išreiškti apie pasiteisinimus. Tada tokių panašių situacijų ir teoriškai ir praktiškai išvis nebūtų.

  14. AvatarAnonimas (IP: 89.116.14.233)

   meras tinginys ir tingi dirbti, viska perkels kitiems, o pats kaip sakant “laikys miesto pulsa” 😀

  15. AvatarAnonimas (IP: 195.182.76.3)

   Būdamas politiku man įsiminė, kad bandė pažaboti uosto užmojus Klaipėdos miestą panaudoti tik sau.

  16. AvatarOlegas (IP: 78.57.246.137)

   O tai jau meras turės su kuo pagerti dabar

  17. AvatarAnonimas (IP: 78.57.221.141)

   nu čia tai geras, prie visų problemų mieste dar to tik ir betrūko, mero fantazija visiškai išseko

  18. AvatarOho (IP: 188.69.209.194)

   Vargas tau, Jeruzale…

  19. AvatarKlp (IP: 84.15.190.185)
  20. AvatarNu kiek galima (IP: 90.131.45.41)

   OMG! Vėt ta pati šutvė grubliauskis, simonavičiūtė šulcis, tikrai, kad už Klaipėdą kuria didžiuojamės.

  21. AvatarPetrui (IP: 86.100.89.32)
  22. AvatarPetras (IP: 86.100.153.45)

   Ar čia tas kur gatvės tiesimo, automobilių stovėjimo vietas” kūrė “braizydamas baltas juostas vaziuojamojoje gatvės dalyje?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt