P0

Mums rašo

Kam rizikuoti pačiais brangiausiais? (3)

Atvira Klaipėda

Vaida Svinkūnienė
2020-03-25


„Facebook” pamačiau mamas, besidalinančias nuotraukomis vaikų su kaukėmis. Ir mamos kad kelia, kad kelią vaikų nuotraukas su kaukėmis… Niekaip nesuprantu, kur su tais vaikais su kaukėmis eina tos mamos? Ir pasiūtomis, ir ne – kur jos eina?

EVG photos (pexels.com) nuotr.

Visiška izoliacija. Jau nebeturime mes laisvai bėgioti po lauką, vaikščioti po parkus. Galime važiuoti su automobiliu į piliakalnius, mišką, kur nėra žmonių… Ten neužkrėsime nei medžių, nei paukščių.

Šiandien ironiškai pasibaigus tualetiniam popieriui ėjau į „Iki” parduotuvę. Ir prie įėjimo mane pasitinka jauna mama su vežimėlyje miegančiu vaikeliu. Mažulyčiu. Galvoju, gal viena, neturi vaiko kur palikti. Bet ji vaikščiojo su apie 50 metų moterimi – mama arba uošviene. Kaip? Kur mamų sąmoningumas?

Ir po parduotuvę vaikščiojo ne viena mama su vaikais. Be kaukių ir pirštinių tiek mama, tiek vaikai…

Tikriausiai kol bus neuždrausta vaikų tampyti visur, tol juos visur ir tampys. Gal jie ir ne susirgs mirtinai, bet… Kam? Nėra kur palikti? Palik mašinoje, močiutei, kuri vaikšto kartu parduotuvėje…

Kam rizikuoti pačiais brangiausiais?


2020-03-25

3 komentarai “Kam rizikuoti pačiais brangiausiais?”

  1. Tai tokios jos ir mamos jei neneša atsakomybės už savo vaikelio sveikata. Ką čia begali pridurti. Pas mus kieme taip pat pilna tokiu mamų,, geguciu” kurioms į vaikučius nusispjauti. Pati su kauke ir pirštinė, o vaikas plikom rankelem ant čiuožyklos ciuzineja ir sausainių valgo. Baisu! Pamaniau, tokia moteris neturėtų gimdyti, jei tiek jai tėra verta vaiko gyvybę. Patikėkit, vaizdas žiūrint suspaudžia širdį. Gaila kad esu sena ir negaliu išėjus perspėti tokia,, mamyte”. Vaikelio labai gaila. Tokias turėtų vaiko teises kontroliuoti.

  2. Visada buvo ir bus suprantingu ir dunduku. Butent nuo tokius dabar reiktu drausimint ir reikalui esant bausti…

    • Nieko. Lietuvos žmonės yra taip nuteikiami, kad tai tik nepavojingas virusiukas. Vaikams nekanda. Kanda daugiau vyrams ir seniems. Pažįstami sako. Tai kam perdėtas saugojimasis. Eutanazijos nėra, tai virusas puikiai sukurtas. Išmirs seniai invalidai ir silpni. Tad kam bijoti to viruso. Vien dėl šios informacijos žmonės jaunimas ir neima i galvas. Tai naturalu. Kam stebėtis.Kaip valdžia duoda info taip ir elgiasi žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt