P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19 užsikrėtė KUL neurochirurgas (11)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-28


Uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas šeštadienį pranešė, kad po naktį Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) laboratorijoje vykdytų tyrimų paaiškėjo 8 nauji užsikrėtimo COVID-19 virusu atvejai.

„Deja, bet ir vėl tenka konstatuoti, kad vienas iš teigiamų testų yra ir gydytojo iš KUL Neurochirurgijos skyriaus ir tai dar viena didelį nerimą ir rūpestį kelianti situacija. Siekiant užkirsti bet kokias galimybės viruso plėtrai, izoliuota 10 medikų ir personalo, dirbančių šiame skyriuje. Šiuo metu KUL gydomi 49 šiuo virusu užkrėstieji, o dar 19 laukia savųjų jau atliktų tyrimų rezultatų, o dar du pacientai išleisti pabaigti gydymą namuose”, – savo „Facebook” profilyje rašė meras.

KUL vyr. gydytojas Vinsas Janušonis buvo sakęs, kad penktadienį COVID-19 virusu buvo užsikrėtę 11 šios įstaigos medikų ir 3 kiti darbuotojai, buvo uždaryta 10 skyrių.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, šeštadienio rytą šalyje buvo patvirtinti 382 COVID-19 atvejai.  Šeštadienį Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas pranešė apie dar vieną – jau ketvirtąją – mirtį nuo koronaviruso Ukmergės rajone. Tai 74-erių vyras, turėjęs aibę ligų ir priklausęs rizikos grupei.


  2020-03-28

  11 komentarai “COVID-19 užsikrėtė KUL neurochirurgas”

  1. Negyvenu Lietuvoje jau 20 metu, bet esu kilusi is Klaipedos. Man graudu skaityti zmoniu atsiliepimus, kurie juodina medikus. Tiek miesto meras, tiek ligonines vadovas, tiek medicinos personalas, iskaitant ir visus kitus ligonines darbuotojus, atiduoda visas savo jegas kovai su virusu. Pasakykite gera zodi, parasykite grazu atsiliepima, o nepilstykite purvais.

  2. Kad nėra ten ką paimti. Medikai tik dabar ėmė tik gauti masės ir kaukytes. Dirbo kas ką turėjo, ta ir dėjosi. Dabar jau atgabeno kažkiek. Vargo vakarienė mūsų medikams. Biznieriai iš kaukių sau biznis daro, o medikai sveikata rizikuoja. Stiprybės ir sveikatos Klaipėdos medikams!

  3. Kas nedirba tas nežino. Medikai pilna ta žodžio prasme, stoja prieš giltinė plikom rankom. O ar tas rūpi mūsų sveikatos ministrui?! Vargu! Jis tik šypsosi į USA uzsimoves kariska uniforma ir pozuoja prieš kameras. O medikai verkia eidami namo, nes nežino ar ryte be išeis į darbą. Ar meatguls šalia pacientų jų šeimos narys, ar jų vaikas. Kur žiūri mūsų valdžia?! Ar mes ją turime?! Prieš rinkimus verta pagalvoti, ką renkame?! Ar verti mūsų balso?

  4. O dar nori karantiną atšaukti balabdžio vidurį. Dirbdama ligoninėje jau seniai būčiau daugkartinio naudojimo kaukę nešiojus, nei maldavus duot vienkartinę. Ir jei pats personalas nevogtų, tai užtektų tų kaukių. Dar kyla vienas klausimas, jei susirgo gydytojas, tai vadinasi pats ir namiškiai nesilaikė apsaugų. Ot daktarų atsakomybę.

  5. Ten dirbi? Jei ne- tai rašai nežinodama, as padėties toj ligoninėj. Pasiklausk pwrsonalo-nuo gydytojo iki valytojos. Pasakys. Bijodami , bet pasakys.

   • Baikit su tom baimėm. Išgerkite drąsos piliulę ir elgitės garbingai.

  6. Kada Grubliauskas atsibus ir išgirs kokį spaudimą patiria KUL darbuotojai iš ligoninės caro:(
   Jau darbuotojai maldauja kaukių. Baisu, kai tokie atvejai yra šiais laikais:(
   Bet merui px, jis jau seniai išsioperavęs sąžinę.

   • Nesioperavo sąžinės. Tam yra būtina sąlyga. Ją turėti. Nebuvo. Nuo gimimo. Arba buvo, bet trumpa, maža, nudžiūvo ir nukrito. Anksčiau už virkštelę.

   • Koki brieda jus žmonės rašinėjat, Visoj LT tas pats, Visam pasaulį tas pats, bet užkliūva kažkodėl tik Janušonis, pagal jus turbūt ir Janušonis kaltas, kad tas virusas atsirado? Normalu viskas toj ligoninėj yra, iš kur jūs tas nesąmones teaukiat?

   • Na jūs žinias skaitykit. Jis stovi už medikus. Kaunasi su Vyriausybe už klaipėdiečius.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt