P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdoje pasveiko šeši užsikrėtusieji koronavirusu (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-30


Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, pirmadienį Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) namo išleisti 6 žmonės, pasveikę nuo koronaviruso (COVID-19) infekcijos.

Matyno Vainoriaus nuotr.

Pagal nustatytą tvarką kiekvienam iš pasveikusių asmenų buvo atlikta po 2 pakartotinius tyrimus, o jų rezultatai buvo neigiami. Todėl pacientai galės grįžti į namus, tačiau taip pat, kaip ir visi šalies gyventojai, turės laikytis šalyje nustatyto karantino taisyklių.

Tačiau KUL vyr. gydytojas Vinsas Janušonis BNS teigė, kad dėl biurokratinių formalumų antradienį dar bus imami pakartotiniai testai ir tik po to pasveikę asmenys bus paleisti namo.

Iki šiol Lietuvoje nuo koronaviruso infekcijos pasveikusi buvo tik viena moteris, gydyta Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

„Dar keli pacientai tą viltingą ir džiaugsmingą žinią Klaipėdoje išgirs jau po kelių dienų”, – savo „Facebook” profilyje rašo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Iki šiol KUL buvo mirę du 78 ir 94 metų pacientai, kuriems buvo diagnozuotas COVID-19 virusas, nors dėl to, ar jis buvo mirties priežastimi, buvo skirtingų pareiškimų. Oficialiai abu šie atvejai priskiriami viruso aukoms, nors V. Janušonis 94 metų senolio, kentėjusio nuo daugybės senatvinių negalavimų, mirties su virusu nesiejo.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, antradienio rytą Lietuvoje buvo patvirtinti 533 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai.


  2020-03-30

  4 komentarai “Klaipėdoje pasveiko šeši užsikrėtusieji koronavirusu”

  1. Avatarkis (IP: 78.61.191.164)

   Is kur tos zinios.kad uzkrecia tik emigrantai,o kodel pamirsote tuos ,kurie net paskutine diena move i Italija slineti,pasigrozeti Roma,Milanu.Kas per idiotai,kurie varo tik ant emigrantu,kur nors vienas isrodymas?Esu viena is sesliausiu.

  2. AvatarRopė (IP: 188.69.193.188)

   O kiek žmonių iš viso paskutiniu metu parvažiavo iš užsienio ir apkrėtė kitus? Taigi, šeši pasveikę, kaip lašas jūroje…

   • Palmira MartinkienėPalmira Martinkienė (IP: 86.100.64.138)

    Nesigąsdinkit, netrukus pasveiks ir visi kiti, tik laiko klausimas.

  3. AvatarVaitkus (IP: 78.57.193.159)

   Meras greičiau parašė nei jūs. Ir tai meras vairuodamas viena ranka rašė telefonu. O jus, media centras letokai dirbate. Nežinau, galvoju patroninti merui tą eurą 😀

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt