P0

Svarbu, Verslas

Vanduo Klaipėdoje ir rajone brangs nuo gegužės (11)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-30


Uostamiesčio ir Klaipėdos rajono politikams atsisakius patvirtini naujas AB „Klaipėdos vanduo“ vandens ir nuotekų valymo kainas, jas jau anksčiau suderinusi Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) tai padarė vienašališkai.

VERT sprendimas įsigalios 2020 m. gegužės 1 d.

Pagal jį vartotojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, bus taikoma 1,43 Eur/kub. m (be PVM) kaina – ji didėja 3,62 proc. Apskaitos kaina nesikeičia – 1,26 Eur/ butui per mėn. (be PVM).


2020-03-30

11 komentarai “Vanduo Klaipėdoje ir rajone brangs nuo gegužės”

  1. Jums nepasotinamiesiems tiesiog ,,ačiū,, už brangimą, pats tas tokiu sunkiu pandemijos metu žmonėms kelti kainas! Dabar vanduo, po to elektra, dujos ir t.t. Nepamirškit už orą pakelti kainas. Taupydama vandenį, bent jau nebeplausiu jokių stiklainių ir plastikos, tiesiog nešvarius mesiu į konteinerius. Puiku!

    • Nu kai neturi sąžinės,truksta zodziu, jau pasprings jie greitai tie gobsuoliai su tais pinigais

    • Pritariu, vanduo suprastėjas, yra ir kvapas ir skonis

  2. Pas Jus puota maro metu ???? Gėdos turėtumėte !!! Nusiimkite sau priedus, susimsžinkite direktorių, srkretorių, padėjėjų skaičius !!! O tsi sėdi kiek direktorių, jų pavaduotoju, ir jiekvienas ne už minimimą dirba ! Aš,vpavyzdžiui, nesutinku mokėti jiems toooooiikių algų!

    • Va ir vožė lazda antru galu: kuo daugiau investuojama į kvapų valymą, vandens kokybės gerinimą, tuo labiau brangsta paslaugos.

  3. Tai is savobendrininku grigeo kompensacijos jokios negavo, kur kartu kursmarias 10 metu terse? Girdejau sikpopieris pabrango butu vandenims ant premiju ka sumoket

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt