P0

Spyglys

Konservatoriai tiesiog vykdo rinkimų programą* (2)

Spyglys
2020-03-31


Spyglys turi prisipažinti, kad visiškai nesupranta to šaršalo, kuris kilo po to, kai „Atvira Klaipėda“ pranešė, kad iš mero komandos pas konservatorius perbėgęs aktyvus jaunasis politikas Audrius Petrošius, iki tol bene labiausiai pagarsėjęs, kaip gatvių duobių remontų ir naujo miesto Tarybos narių darbo apmokėjimo iniciatorius, įsidarbino uostamiesčio sopranų kontora vadiname Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centre.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Gerbiamieji burnojantieji, o ar skaitėte Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdai parašytą rinkimų programą. Joje juodu ant balto juk parašyta: „Pagerinsime klaipėdiečiams jų gyvenimo kokybę <…> sudarydami sąlygas dirbti ir užsidirbti”.

O konservatoriai juk padorūs politikai, ne kokie liberalai, kurie garsėjo tik „neveiklumu arba nevykusiais sprendimais”, ir tiesiog privalo vykdyti savo pažadus bei turėjo nuo ko nors pradėti. Tai ir pradėjo nuo jaunojo tėčio – sukūrė naują darbą vietą vasarį 76 darbuotojus turėjusioje kontoroje, kur vidutinė alga siekė 2341,3 Eur.

Lieka tik klausimas – kas kitas toks laimingasis?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2020-03-31

  2 komentarai “Konservatoriai tiesiog vykdo rinkimų programą*”

  1. Aš manau, kad nufotografavęs tam tikrą duobių ir šiūkšlių skaičių gavo bekonkursinį pasiūlymą užimti aukštas pareigas.

  2. Ar ką nors tai dar stebina? Nejau žmonėms akys neatsivėrė po konservatorių valdymo Kubiliaus laikais, o ir ankščiau. Tai labiausiai ciniška sekta įsivaizduojanti, kad jie vieni šiame pasaulyje gyvena, o kiti tik per klaidą į jų traukinį atsisėdę kvaili, niekingi tik paniekos verti žmogeliukščiai. Jūs pasiklausykite ką ir kaip jie kalba , labiau tiktų- kaltina- paėmę kokia tai temą tampo ją iki absurdo visiško numarazmėjimo (Skvernelis pasitikrino ar neserga korono…, nutiesė keliuką,…to nepasakė, aną pasakė ne taip. Ir tai yra vadinama politika! Už tai ką sako Polikarpovna – viskas tiesa ir teisybė.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt